przyszli nowi słuchacze ,którzy już nie kupują, nie wspierają i nie chodzą na ich koncerty” – mówi Sitek o raperach 30+

Na Sitka spadła lawina negatywnych, jak i prześmiewczych komentarzy po jego wypowiedzi, iż w środowisku hip-hip’owym: “nie ma miejsca na trzydziestoparolatków“.

Swoje zdania wyłożyli już, m.in. Ero JWP, Fuso czy Kłyza z Miejskiego Sortu, który zaprasza Sitka do wyjaśnienia sytuacji w cztery oczy: “chcę zaprosić cię kałmuku na konfrontację, taką prawdziwą“. Zapewnił on również, iż zbanuje mu możliwość organizacji koncertu w jego rodzinnym mieście Ciechanowie. (pełne wypowiedzi znajdziecie: tutaj!!!).

Do zaistniałej sytuacji odniósł się wrocławski raper, który twierdzi, że źle zrozumiano jego słowa: “Co to w ogóle za akcja jest z tą nagłą nagonką na mnie… Serio? Popkiller wyciągnął z mojego wywiadu coś z kontekstu zrobił z tego nagłówek i nagle robicie z tego aferę i oburzenie? Wszyscy, którzy mnie znają wiedza, że mam i zawsze będę miał szacunek do starej szkoły i nie miałem zamiaru nikogo poniżać. Sam zaraz będę miał 30 na karku wiec pamiętam i kumam zarówno stare czasy jak i te dzisiejsze. Nigdzie nie powiedziałem, że to co dzisiaj się dzieje jest okej… i że cieszę sie z tego jak jest…Nie zmienia to faktu, że nie jest tajemnicą, że ludzie z którymi nagrywałem i nagrywać w dalszym ciągu będę nie są już na takim topie jak 10 lat temu i większość już niestety nie będzie ponieważ przyszli nowi słuchacze którzy już nie kupują nie wspierają i nie chodzą na ich koncerty, bo nadzwyczajnie nie czuja ich jazdy i to jest normalne… pokolenia i gusta zawsze będą się zmieniać. Wszystko niestety przemija dziwne jest to że w ogóle muszę pisać o tak naturalnych sprawach. Ilu polskich raperów w granicy wiekowej 35-40 dzisiaj jest na takim samym topie jak Ci w wieku 18-30? Ilu sprzedaje płyty tak jak 10 lat temu i gra trasy koncertowe? Mimo wszystko, nie znaczy to że nie mam do nich szacunku lub uważam ze są chujowi… tak jak mowię wszystko się zmienia i zawsze będzie – szczególnie w rapie” – napisał Sitek na swoim fanpage (red. rap-news.eu zachowała oryginalną pisownię)

Kłyza MS do Sitka: „chcę zaprosić cię kałmuku na konfrontację, taką prawdziwą”

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Zrobiłeś cwelu Długiego na 150 zł bo tak Ci się palić chciało! Jesteś wałkarzem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ