Udany początek promocji projektu “Ja To Hip Hop” Rest Dixon37 x Dudek P56!

Kiedy piszemy ten tekst wybiło 48 godzin od premiery najnowszego, drugiego już singla promującego wspólny projekt nowego warszawskiego duetu – Rest Dixon37 x Dudek P56.

Po tytułowym klipie “Ja To Hip Hop” (sprawdź!), który na niecały miesiąc od premiery, dobija do pół miliona wyświetleń w serwisie Youtube, przyszedł czas na zrealizowany obraz do drugiego utworu – “Bez widoku“. Video po raz kolejny stworzyła ekipa 9LiterFilmy, natomiast produkcją bitu zajął się Czaha z zamojskiego Konfliktu.

Singiel “Bez widoku” już bije rekordy popularności, zbierając prawie 200 tysięcy wyświetleń. Utwierdza nas to tylko w przekonaniu, że ciężka praca popłaca, a wyróżnienia złotymi płytami za poszczególne single, a na pewno za całą płytę, są coraz bardziej realne i będą one przyznane bardzo szybko. Kto wie? Być może platyna… Tego Wam życzymy!

Na razie nie znamy szczegółów dotyczących wydawnictwa “Ja To Hip Hop”. Niedawno Rest w rozmowie z portalem rap-news.eu przekonywał, iż: “całą tracklistę będziemy publikować sukcesywnie, jak i gości, którzy zagościli na tym albumie“. Powstawał on w tajemnicy, wiedzieli o nim nieliczni: “Od samego początku pracowaliśmy w ciszy i spokoju z daleka od wszystkiego, mało kto wiedział, że powstaje wspólny projekt” – zapewniali kilka dni temu.

Efekt ich kilkumiesięcznej pracy nad spójnym albumem “Ja To Hip Hop” będziecie mogli przesłuchać już w maju br., kiedy to nastąpi oficjalna premiera. Odnośnik do preorderu znajdziecie: tutaj!!!

TELEDYSK: Rest Dixon37 x Dudek P56 – „Bez widoku”

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ