SB Maffija nie od dziś słynie z wyszukiwania i promowania młodych talentów.

Najlepszym dowodem na potwierdzenie tego faktu jest sukces Bedoesa, którego album zrealizowany wspólnie z Kubim, zadebiutował na pierwszym miejscu listy Olis (wejdź!).

Ponadto, kanał YouTube SB Maffija Label zanotował w ostatnim półroczu ponad 153 milionów wyświetleń oraz 224 tysiące nowych subskrybentów, co w połączeniu z rosnącymi w siłę kanałami social media, które co dnia uzyskują kilkusettysięczne zasięgi, uczyniły ją znaczącą jednostką promocyjną na rynku niezależnych wytwórni muzycznych w Polsce.

SB Starter to swego rodzaju trampolina dla młodych, perspektywicznych artystów, których muzyką się jaramy. Ostatnie miesiące to dla nas czas nieustannego rozwoju. Codziennie otrzymujemy kilkanaście demówek / utworów, które staramy się sprawdzać. Sami także prowadzimy research szeroko rozumianego “podziemia”, dlatego też postanowiliśmy całość tego typu działań obrać w konkretne ramy, dzięki czemu możemy pozwolić wyselekcjonowanym przez nas artystom wypłynąć na szersze wody. SB Starter może okazać się preludium do pełnej współpracy wydawniczej. Na pierwszym etapie postanowiliśmy sami wybierać “Starterów”, jednak jeszcze przed wakacjami ruszymy z konkursem, dzięki któremu wszyscy zainteresowani naszą działalnością artyści będą mogli zaprezentować swoje utwory, które w dalszej części konkursu przesłuchamy i poddamy ocenie. Więcej informacji o samym modelu konkursowym ujawnimy już niebawem  – tak komentują główne założenia akcji włodarze SB Maffija Label.

Jak podaje wytwórnia, już dziś poznamy pierwszego “Startera”.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ