Pierwsza solowa płyta Safula w drodze…

Ekipa Dixon37 rozpędza się na dobre. Drzwi do solowych projektów otworzył w 2014 roku Kafar, który wydał swoją płytę w Step Records “Panaceum”. Krok za nim zrobił Rest, wypuszczając rok później w tej samej wytwórni – “Wiara Nadzieja Miłość”. Obie produkcje otrzymały niedawno wyróżnienie w postaci złotej płyty, co utwierdza w przekonaniu, że warszawscy raperzy są na topie polskiej rap sceny i warto wykorzystać ten moment.

Właśnie dotarły do nas informacje, iż debiutancki solowy album przygotowuje trzeci (z czterech) reprezentant Dixon37 – Saful. Na Instagramie opublikował zdjęcie tekstów oraz ujawnił prawdopodobną datę premiery: “2 pełne solo numery w dwa dni. Jak takie tempo utrzymam to w październiku będzie solo, bo już mam materiał na 3/4 płyty (bez gości)“.

Wszystko na to wskazuje, że w 2017 roku szykuje się potężna dawka rapu od Dixon37. Dlaczego? W trakcie promocji jest wspólny projekt Resta z Dudkiem P56 “Ja To Hip Hop”, który już od kilku tygodni można zamawiać w preorderze (wejdź!). Ponadto Rest i Kafar zapowiedzieli już solowe płyty. Ten drugi zaczął już pierwsze nagrywki w studiu (info!). Co dalej? Być może w 2018 roku ukaże się album Rest x Kafar, ponieważ obaj stwierdzili, że: “powstanie na milion %“. Z zapowiedzi wynika, że 2018 rok to również premiera czwartej płyty całego składu.

Czekacie na zmasowaną ilość projektów od Dixon37?

WYWIAD: DIXON37 VS RAP-NEWS.EU | JA TO HIP HOP

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ