MRPW – co z tą płytą?

Od wielu miesięcy mówi się o wspólnej płycie MRPW, czyli: Małach / Rufuz oraz Jano / Hinol (czyt. Polska Wersja). Na razie oprócz wspierania się na swoich płytach, czy to Małach i Rufuz na projektach Polskiej Wersji czy odwrotnie, oba duety nie rozpoczęły pracy nad wspólnym albumem, który jest na pewno bliżej, jak dalej.

Podczas niedawnej transmisji na żywo Open FM ze studia Telewizja WP, w której gościli Małach i Rufuz, padło pytanie o taki właśnie muzyczny projekt – co odpowiedzieli?: “są plany, trwają rozmowy, ale ciężko jest we dwójkę płytę zrobić, a w czterech to jest kawał roboty, która wymaga zaangażowania wszystkich. Każdy ma swoje projekty itd. Wszyscy jesteśmy chętni, ale czasowo wciąż przesuwamy to wszystko do przodu” – mówi Rufuz.

Mamy to gdzieś z tyłu głowy. My oraz chłopaki (z Polskiej Wersji – przyp. red. rap-news.eu) chcieliby też, także niedługo mam nadzieję, że będzie szansa” – dodaje RFZ.

Na tę chwilę musimy zadowolić się gościnnymi udziałami obu ekip, które stworzyły wspólnie takie hity, jak m.in. “Lepiej to zostaw” – sprawdź!, “Do przewidzenia” – sprawdź! czy “Sznyt” – sprawdź!

TELEDYSK: Jano Polska Wersja – „Sznyt” (ft. Hinol PW, Małach / Rufuz)

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ