Gang Albanii ma już zaplanowane 150 koncertów

w koncu razem na scenie… przed nami w tym roku 150 koncertów… Zaczynamy” – poinformował Rozbójnik Alibaba na łamach swojego fanpage, prezentując zdjęcie z pierwszego koncertu Gangu Albanii w pełnym składzie w Polsce.

3ewewwe

Przypomnijmy na rap-news.eu, iż 18. czerwca odbędzie się wielka impreza w Tauron Arena Kraków!

To będzie największa impreza hip hopowa jaka była kiedykolwiek zorganizowana w tym kraju” – komentuje ZOOTEKA, organizator tego przedsięwzięcia.

Po 11 latach banicji Król wraca do Krakowa! 18. czerwca w Tauron Arena Kraków Popek zaprezentuje swoje największe hity od klasycznych numerów hip-hopowych, przez bluesowe ballady, po szalone pakistańskie disco. Nie zabraknie „Wodospadów”, „Każdy z Nas”, „Dirty Diana” czy „Jestem Królem”. Na scenie dodatkowo wspierać go będą liczni przyjaciele, którzy wraz z Popkiem sprawią, że będzie to największa hip-hopowa impreza w historii naszego kraju! To kto oprócz Króla wystąpi w największej hali widowiskowej w Polsce zdradzimy Wam już wkrótce. Na pewno nie będziecie zawiedzeni! Pamiętajcie 18.06 „Powrót Króla” Tauron Arena Kraków. Wkrótce info o biletach” – czytamy na specjalnie przygotowanym wydarzeniu na facebooku.

Goście specjalni:
Roman Bosski / DRUŻYNA MISTRZÓW
Sokół i Marysia Starosta
Rena
Wini
Matheo
Sobota
Tadek Firma
Deejay Irie, Holandia Mistrz Świata Dj’ów DMC Visual 2015
– Kolejni zostaną podani wkrótce

Wydarzenia na facebooku: DOŁĄCZ!
Strona wydarzenia: www.powrotkrola.pl 
Oraganizator: www.zooteka.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here