Bedoes zakończy dissowanie Filipka?

Prawdopodobnie “Rocket jump” to ostatni diss w kierunku reprezentanta QueQuality.

BEDOES – ROCKET JUMP (DISS FILIPEK):

 

Dziś w godzinach ok. 3:00 pojawiła się kolejna odpowiedź Bedoesa. Tym razem została ona udostępniona na fanpage Bediego, nie, jak poprzednio, na kanale Youtube SB Maffija. Co ciekawe, niedługo po tym, usunął on “Rocket jump”, jednakże w Internecie nic nie ginie.

“Rocket jump” składa się z dwóch części. Pierwsza – normalny diss. Druga – parodia freestyle Filipka. Bedoes wciela się w jego rolę i postanawia zdissować samego siebie.

Bardzo ciekawe jest to, co słychać pod koniec:Ej, dobra, kończymy to, bo powoli robi się z tego jakaś szopka. Człowieku, zaczepiałeś mnie na bitwach, pierdoliłeś coś o moim wykształceniu. Mój diss był odpowiedzią na te Twoje pierdolone zarzuty, że rucham czternastki, ciągnę koks. Stary, co to w ogóle jest? Nie wierzysz, że coś można osiągnąć ciężką pracą? Nie wierzysz, że można schudnąć ciężką pracą na koncertach, człowieku? Najwidoczniej nigdy w życiu ciężko nie pracowałeś, ale jebać to. Piszesz w ogóle do jakichś dziewczyn. Szukasz na mnie jakiś brudów, bracie – jak chcesz jakieś rozmowy z dupami albo zdjęcie mojego kutasa to napisz do mnie, ja Ci mogę wysłać cały filmik, człowieku. Dwadzieścia minut filmiku jak walę gruchę. Żaden problem. Napisz do mnie na Fanpage. A ostatnią rzeczą jest to, że (śmiech) nie podniecaj się tak tymi lajkami i łapkami, bo to są ludzie, którzy nie mieli się gdzie podziać. Kurwa, powiedziałeś parę śmiesznych memów i nagle do Ciebie przyszli, ale zastanów się, który z nich sprawdzi Twoją płytę. Wygrał Hip-Hop- jak mawiał Hirek Wrona, człowieku, więc rób Hip-Hop, rób pieniążki, skup się na sobie i swojej muzyce, a nie na jakimś kurwa zaczepianiu kogoś, bo ktoś jest znańszy“.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ