Wspólny projekt Lewandowskiego i Donatana

Jak donosi serwis wirtualnemedia.pl, kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski oraz napastnik Bayernu Monachium, Robert Lewandowski został producentem wykonawczym muzycznego projektu Donatana. “Połączyła nas MUZYKA, a MUZYKA nie zna granic. Już niedługo zaprezentujemy Wam nasz wspólny projekt z udziałem najciekawszych wykonawców z różnych gatunków muzycznych. Będzie OGIEŃ” – przekazał niedawno Robert Lewandowski, umieszczając video-zapowiedź (poniżej) tego, co czeka nas już wkrótce.

  • Robert Lewandowski & Don – nasz wspólny projekt producencki właśnie się rozpoczyna. Zaprosimy różnych wykonawców, z różnych klimatów muzycznych do udziału w naszym projekcie – pisał z kolei Donatan.
  • Funkcja Roberta w projekcie nie polega na finansowaniu przedsięwzięcia lecz na czynnym udziale w jego realizacji. Funkcja producenta wykonawczego obejmuje całość działań związanych z przygotowaniem materiałów muzycznych, doborem zapraszanych wykonawców, realizacją, a także ich dalszą promocją – powiedział serwisowi wirtualnemedia.pl, Jakub Zajdel z agencji Stor9, która jest agencją marketingową polskiego piłkarza.

Jak myślicie, czy gościnnie pojawi się któryś z polskich raperów (jeśli tak to który)?

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

7 KOMENTARZE

  1. Ja mówię że Sitek, Paluch, Quebonafide, VNM, Sokół albo O.S.T.R. Którys z nich na pewno, ale który to nie wiem ;d

  2. Jak będą chcieli na rapowo to na stówe po Warszawsku, a jak mix muzyczny to będzie ciapato muzycznie, kreatywniej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ