fot. kadr z klipu

„Brak tchu” z gościnnym udziałem Mioda (Jamal) – to kolejny teledysk promujący pierwszy wspólny album Resta i Kafara, pt. „BSNT”. Krążek wydany przez Step Records, m.in. zadebiutował na 1. miejscu listy Olis (w najnowszym notowaniu 6. pozycja – info!).

Video zostało przygotowane przez M.L. Filmz, natomiast bit to dzieło El Bajto.

„BSNT” – to album, którego powstanie Rest i Kafar rozważali już od czasów klasycznego „Od Zawsze Na Zawsze” Dixon37. Współpraca przychodzi obu artystom w sposób naturalny – panowie świetnie rozumieją się muzycznie i obaj obracają się w podobnej estetyce mocnych, chwytliwych bitów. Efektem połączonych sił Kafara i Resta jest spójna, dopracowana płyta, poruszająca życiowe tematy bliskie im obu. Zapowiadany kilkukrotnie krążek to pozycja obowiązkowa dla każdego fana ulicznego rapu spod szyldu Dix37.

Krążek na sklepowych półkach pojawi się 31 maja. W tym dniu, odbędzie się także spotkanie z twórcami, które będzie miało miejsce w warszawskim Serum Sklepie (18:00-20:00).

Tracklista…

Rest i Kafar na pewno sporo czasu poświęcili na zaproszenie gości, ponieważ będzie ich aż… 35! Nie tylko liczba robi wrażenie, ale również jakość. Na „BSNT” pojawią się utalentowani młodzi raperzy, a także „stara gwardia” na czele z ZIP Składem i Mor W.A. Dopełnieniem będą klimatyczne wokale zarejestrowane przez Kamilę Jakończuk oraz Mioda z zespołu Jamal.

Tracklista:
1. Intro prod. Flame
2. Na wyciągnięcie ręki prod. Kriso NON; scr. DJ Gondek
3. Słowa co pomogą Ci iść dalej ft. Małach/Rufuz; prod. Tune Seeker
4. Brak tchu ft. Miodu (Jamal); prod. El Bajto
5. Sztorm ft. Kali, Polska Wersja: Jano, Hinol; prod. RX; scr. DJ Gondek
6. Resztę zarobimy prod. Tune Seeker
7. Gdzie? prod. Flame
8. Nowy tlen ft. Kamila Jakończuk; prod. Gibbs
9. Czas ft. ZIP Skład: Pono, Ward, Koras, Sokół, Fu, Jaźwa, Felipe, Mieron); prod. Czaha
10. W punkt prod. RX; scr. DJ Gondek
11. Nie pytam dlaczego ft. TPS ZDR; prod. Czaha
12. Uwierz mi na słowo prod. El Bajto
13. Bez odwrotu ft. Dudek P56, Kamila Jakończuk; prod. Flame
14. Drzwi prod. Sakier
15. Style ft. Frosti Rege, Dedis, Kacper Hta, Kaczor BRS, Michrus, Zbuku, Ero, Mor W.A: Wigor, Łyskacz, Peper, BRZ, Nizioł, KPSN, Śliwa, Siuwax, Ostry Bezimienni, Hukos, Jongmen; prod. Poszwixxx
16. Outro prod. Macios