Młode Wilki Popkillera, w 5 już edycji, nie mają łatwego życia…

Nie milkną echa o tegorocznej edycji Młodych Wilków, które według wielu słuchaczy idą w złą stronę, nie mającą wiele wspólnego z raperem. Niedawno krytycznie wypowiadali się o tym projekcie Juras, Jongmen czy Kłyza z Miejskiego Sortu. Swoje zdanie zaznaczyli również Rest oraz Kafar z ekipy Dixon37: “W tym roku jest taki sztos, że…” – mówi Kafar. “Strach chodzić po ulicy” – dodaje Rest. “Ja w pierwszym wersie na zwrotkę Jongmena wyjaśniłem sytuację Młodych Wilków w tym roku, ale że nie można przeklinać, przejdźmy do następnego pytania” – odparł Kafar w stronę Proceente, prowadzącego “Hip-Hop Kampus”.

W rozmowie została poruszona również kwestia Bedoesa, zaledwie 18-letniego rapera, reprezentanta SB Maffija Label, który robi zamieszanie na polskiej rap scenie: “pierwszym numerem, który usłyszałem, już nie pamiętam jakim, to się jarałem. Ale teraz to poszedł w taką stronę, że…” – uciął wypowiedź Kafar.

Swoją opinię dotyczącą reprezentantów młodego pokolenia dodał również Rest: “Ja bym chciał żeby zostali w miarę naturalni i nawijali o tym co jest w ich życiu i co ma obecność, a nie mówili o rzeczach z kosmosu“.

Rest Dixon37: „czekam aż spotkam tych wszystkich 20-letnich gangsterów”

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ