na naszym klipie było więcej ludzi, niż u innych na niejednym koncercie” – Rest o planie zdjęciowym do klipu “JTHH”

9. marca odbyła się premiera pierwszego teledysku, zrealizowanego do tytułowego “JA TO HIP HOP”, promującego wspólny album nowego duetu na polskiej rap scenie – Rest Dixon37 x Dudek P56: “Wypuściliśmy pierwszy singiel promujący album <<JA TO HIP HOP>> nie bez przypadku o tym samym tytule, ponieważ chcemy, aby ten zwrot jak najszybciej zapadł słuchaczom w pamięć” – komentuje Rest świeżo po premierze specjalnie dla portalu rap-news.eu.

Warszawski duet pod koniec lutego zapewniał, iż projekt “JTHH” nie będzie tylko i wyłącznie albumem muzycznym, a czymś dużo większym: “zaczęliśmy z Łukaszem (Dudkiem – przyp. red. rap-news.eu) coś nowego na nowym kanale Youtube. Budujemy to wszystko od totalnego zera, myśląc mocno perspektywicznie w kierunku przyszłości” – podkreśla Rest.

Za obraz odpowiedzialna jest ekipa 9LiterFilmy, z którą obaj raperzy znają się nie od dziś: “jak zwykle spisali się na medal“. Warto dodać, iż podczas realizacji teledysku, który miał miejsce w Warszawie, na plan zdjęciowy przybyło bardzo dużo osób: “zwołaliśmy znajomych oraz naszych słuchaczy w jedno miejsce na określoną godzinę. Liczyliśmy, że przyjdzie sporo osób i się nie zawiedliśmy. Było ponad 100 osób, klub był pełen. Żartowaliśmy sobie, że na naszym klipie było więcej ludzi, niż u innych na niejednym koncercie (śmiech)“.

Sytuacja ta tylko nas utwierdza, że mamy za sobą grupę przyjaciół i słuchaczy, którzy są z nami na dobre i złe” – dodaje na sam koniec reprezentant Dixon37.

Odnośnik do preorderu: Rest x Dudek “JTHH” znajdziecie na rap-news.eu: wejdź!!!

Informacje i tekst przygotował: Patryk FENT – rap-news.eu

TELEDYSK: Dudek P56 x Rest Dixon37 – „JA TO HIP HOP”

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ