Po projekcie “Ja To Hip Hop” kolejna solowa płyta Dudka P56!

Rest i Dudek współpracują ze sobą od wielu lat, niedawno postanowili połączyć swoje siły w projekt o nazwie “Ja To Hip Hop”, którego premiera już w maju br. : “My się znamy z Łukaszem już X lat. Kiedyś mieliśmy studio i sklep w jednym miejscu na Ursynowie. Od ok. 10 lat są nasze wspólny numery, czy Łukasz u nas, czy my u niego, czy nawet u innych gości…” – wspominał w rozmowie z portalem rap-news.eu reprezentant Dixon37 – info!

Odnośnik do preorderu: “JTHH” Rest x DDK – wejdź!

Dudek od 2009 roku stworzył 9(!) solowych płyt, zaczynając od “Raprodukcja: Prawdy dotyk”, a kończąc na “Progres 56” (odsłuch!) z 2016 roku. Warto dodać, iż w ubiegłym roku członek Miejskiego Sortu wypuścił… dwie solowe płyty – wspomnianą “Progres 56” oraz “Kocham życie”. “On napierdala płytę co pół roku, co 8 miesięcy, zaraz po naszej (“Ja To Hip Hop” – przyp. red. rap-news.eu) będzie jego kolejna solówka, ostatnia wyszła z 5 miesięcy temu… To jest maszyna! Potrafi zrobić parę numerów w ciągu jednego dnia. Ma lekkość do pisania” – chwali Dudka, Rest.

Ja się przy nim trochę nauczyłem takiej lekkości, fajnie” – podkreśla.

Gdzie powstał ich wspólny projekt?: “Generalnie u Dudka w studiu, P56 Studio (…) było pisanie w studiu, rzucałem mu bity i na miejscu pisaliśmy. Wszystko zrobiliśmy w studiu, nie było poprawek w domu, to co nam udało się zrobić w studiu, było nagrywane i tak zostawiliśmy“.

SYBSKRYBUJ! kanał Rap News na Youtube.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ