Teraz w wielu przypadkach jest na odwrót” – zaznacza Rest

Dixon37 to warszawska ekipa działająca już od “nastu” lat. Niedawno ukazała się ich trzecia wspólna płyta “Krew Za Krew”, która w trzy miesiące od premierowy otrzymała wyróżnienie w postaci złotej płyty. Na swoim koncie mają jeszcze dwa albumy “Lot na całe życie” (2008) oraz “OZNZ” (2013), które również cieszą się ogromną popularnością wśród słuchaczy polskiego rapu. Od tworzenia albumu “Od Zawsze Na Zawsze”, który ukazał się nakładem wytwórni Step Records działają w czteroosobowym składzie: Michrus, Kafar, Saful, Rest i właśnie ten ostatni podjął się odpowiedzi dotyczącej pytania o stabilność i niezmienność składu Dixon37: “były takie epizody, nie to, że jesteśmy krystalicznie jacyś czyści i nic takiego nie było. Gdzieś tam ktoś odpadł, gdzieś ktoś doszedł w międzyczasie, chociaż już od paru lat nic się nie dzieje – dzięki Bogu. Chcąc, nie chcąc, jesteśmy składem, który jeszcze jest i funkcjonuje jako skład. Czego już jest naprawdę mało. Nas połączyło życie, a nie muzyka. Teraz w wielu przypadkach jest na odwrót – później to wychodzi wcześniej czy później” – mówi w rozmowie z Arturem Rawiczem dla CGM.PL.

Jesteśmy kolegami, przyjaciółmi. Gadamy ze sobą codziennie, współpracujemy, tworzymy coś itd., a nie to, że tylko nagrywamy i ta muzyka jest łącznikiem. Są jakieś pasje, zainteresowania, codzienne obowiązki, gdzie gdzieś się to wszystko u nas przeszywa i dlatego to funkcjonuje” – dodaje.

Czwarty album Dixon37 jest planowany na 2018 rok: “teraz chyba przyjdzie okres na solówki” – podkreślił Rest w niedawnej rozmowie z Proceente (info!)

WYWIAD: DIXON37 VS RAP-NEWS.EU | JA TO HIP HOP

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ