fot. @Dix37

W okresie sprzedaży 31.05-06.06.2019r. – najchętniej kupowanym muzycznym albumem w Polsce okazał się debiutancki wspólny projekt Resta i Kafara (reprezentantów Dixon37) – „BSNT”. W wyścigu o fotel lidera, wygrali z takimi wydawnictwami jak, m.in.: Dawid Kwiatkowski „13 grzechów niczyich”, MY3 „Za3majmy radość” i TPS „Hurt”, który ponownie znalazł się na czołowej lokacie Olisu (w ubiegłym tygodniu zadebiutował na 11. miejscu, więc fani nadal tłumnie „odwiedzają” Empiki).

Warto odnotować, że w pierwszej 10-tce znaleźli się również Kacper i Gibbs, którzy wydali album „Iluzja” (6.).

Pełną klasyfikację znajdziecie na stronie: olis.onyx.pl.

  • JA-PIER-DO-LEEEEE !!! DZIĘKUJEMY! TO WASZA ZASŁUGA! BSNT! – skomentował 1. miejsce na Olisie, Kafar.
  • Dziękujemy ✊ Dziękuję @kafar_dixon37 że w końcu to zrobiliśmy choć nie to było naszym celem ale miło 😁 Dzięki Grubszy że jesteś 🤣 @dixon37mokotow Dzięki słuchaczom bo to dzięki wam widać że z roku na rok jest Was co raz więcej i doceniacie nasza pracę mimo że nie idziemy za modą  Dziękuje ekipie @steprecords za dobrą robotę przy preorderze 🤓 Teraz lecimy po złoto a może i platyne 😎 Dzięki ludziom zaangażowanym w ten projekt producentom, gościom, ekipom z ktorymi zrobiliśmy klipy działamy dalej nie stoimy w miejscu. Dzięki Wam wszystkim że moge dalej robić to co lubię i kocham BSNT ! Mogłem tylko oznaczyć 20 osób. – przekazał z kolei, Rest.

View this post on Instagram

Dziękujemy ✊ Dziękuję @kafar_dixon37 że w końcu to zrobiliśmy choć nie to było naszym celem ale miło 😁 Dzięki Grubszy że jesteś 🤣 @dixon37mokotow Dzięki słuchaczom bo to dzięki wam widać że z roku na rok jest Was co raz więcej i doceniacie nasza pracę mimo że nie idziemy za modą Dziękuje ekipie @steprecords za dobrą robotę przy preorderze 🤓 Teraz lecimy po złoto a może i platyne 😎 Dzięki ludziom zaangażowanym w ten projekt producentom, gościom, ekipom z ktorymi zrobiliśmy klipy działamy dalej nie stoimy w miejscu Dzięki Wam wszystkim że moge dalej robić to co lubię i kocham BSNT ! Mogłem tylko oznaczyć 20 osób 🤷‍♂️

A post shared by Damian Rest Dix37 👊💪💥 (@rescikdixon37) on