Reprezentant Dixon37 – Rest, poinformował o swoim nowym projekcie

Warszawski raper jest w trakcie realizacji pomysłu na nową płytę… w duecie. Co ciekawe nie będzie ona stworzona z żadnym raperem związanym z Dixon37, ale podał trzy warianty: TPS, Jano (Polska Wersja) oraz Dudek P56: “Planów na ten rok jest sporo jednym z nich jest nagranie płyty z kimś spoza ekipy Dixon37 opcje są 3: 1. TPS, 2. Jano Polska Wersja, 3. Dudek P56. Obstawiajcie! 1?2?3?” – zakomunikował Rest na swoim fanpage.

Poniżej analiza rap-news.eu:

Chyba najbardziej prawdopodobną opcją jest wspólny album z Dudkiem P56, z którym łączy go bardzo dużo: “1985 Szpital Praski urodzony, tak jak Rest, ten sam dzień, ziomeczku bądź pozdrowiony” – nawinął DDK w utworze “Warszawski styl”.

Ponadto reprezentant Miejskiego Sortu poinformował, iż jest w trakcie tworzenia dziesiątej solowej płyty (więcej info: tutaj!)

Co z TPS’em i Jano?
Duet z radomskim raperem raczej nie dojdzie do skutku, co można wywnioskować z dialogu pomiędzy raperami: “Jaka nagroda? To zaryzykuje i zagram może” – skomentował wpis TPS. “Można będzie się dograc na płytę hehehe” – odpowiedział Rest.

Kolejna, choć również mało prawdopodobna opcja, to Jano z Polskiej Wersji, który na 2017 rok planuje wydać pierwszy solowy album “Senna Powieka”. W planach ma również stworzenie trzeciej płyty Polskiej Wersji i projekt Polska Wersja & Małach / Rufuz. Raczej natłok realizacji wielu płyt nie pozwoli mu na nagranie duetu z Restem – więcej info: tutaj! i tutaj!

A Wy, na którą opcję stawiacie?

 

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ