Rest narzuca bardzo szybkie tempo…

Reprezentant Dixon37 niedawno zakończył pracę nad pierwszym wspólnym albumem z Dudkiem “Ja To Hip Hop”, który dotarł na 6. miejsce Olisu, czyli najlepiej sprzedających się płyt muzycznych w Polsce. W międzyczasie nagrywa swoją kolejną solową płytę “WNM2”, która jest kontynuacją dobrze przyjętego debiutu “WNM” – uzyskał on status złotej płyty.

Nie zapomnij kim i skąd jesteś… Od tych słów zacznę i sam do końca nie wiem co zaraz napiszę… Jedno jest pewnie, gdzie bym w życiu nie był i dokąd bym nie doszedł, zawsze będę podkreślał jedno – że byłem jednym z milionów, których wychowały bloki i nie rozumiem ludzi, którzy się tego wstydzą… Jak dla mnie, to nawet powód do dumy, pokazanie, że jak się chce, to można. Trzeba tylko bardzo chcieć i coś w tym kierunku zrobić” – rozpoczął jeden ze swoich nowych wpisów.

W dalszej części możemy dowiedzieć się kilku informacji odnośnie przekazu, który będziemy mogli znaleźć na drugiej solówce warszawskiego rapera: “powoli piszę teksty na ‘WNM 2’ i jedno co jest pewne, będę chciał dać tą płytą jeszcze więcej wiary w siebie ludziom, a szczególnie młodym dzieciaczkom, które wchodzą powoli w dorosłe życie i będą zdarzać się z rzeczywistością. Wiem jak ważne w tych momentach bywają słowa innych, które pozwolą uwierzyć w siebie… Mi kiedyś też ktoś pozwolił uwierzyć w siebie, dziś chyba przyszedł czas, aby spłacić ten dług i tchnąć w życie innych jeszcze więcej wiary!” – przekazuje.

Na razie nie wiemy, czy drugiego solowego albumu będziemy mogli spodziewać się w 2017 roku.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ