Rest – dziś dalej piszę swoją historię…

Obok muzyki, drugą miłością reprezentanta Dixon37 jest sport. Jedną z jego inicjatyw był, m.in. projekt “REST REDUKUJE”, gdzie sam gospodarz, jak i osoby mu kibicujące, które również czynnie uprawiają sport, udzielali się na specjalnie utworzonej grupie motywując siebie nawzajem. Do dziś działa fanpage Rest37 – Sport To Moja Pasja, która działa podobnie jak wcześniej wspomniana grupa.

Warszawski raper postanowił opisać swoją ciężko przebytą drogę ku lepszemu: “Wiecie co Mordeczki, nigdy nie byłem marzycielem, bo marzenia to według mnie coś takiego, co tak naprawdę nigdy się nie spełni, i możemy sobie o nich po prostu pomarzyć, np. bycie nieśmiertelny i życie przez tysiąc lat… Ja zamiast marzyć, stawiałem sobie zawsze kurewsko ciężkie do zrealizowania cele, coś, co jest realne dla zwykłego śmiertelnika, ale będzie wymagało od niego wielu wyrzeczeń, próby charakteru determinacji itd. I powiem wam, że po 32 latach walki o te cele, wiem, że dużo rzeczy jest bardzo możliwe. Czasem musimy mieć farta, czasami musi sprzyjać nam los, ale bardzo, ale to bardzo dużo jest w naszych rękach, nawet jeśli urodzisz się tu, wśród tych blokowisk, nie mając rodziny w komplecie, a sukcesem jest kolejny dzień przeżyty godnie, to wiedz ryjku, że może Ci się udać, tak jak i mi!” – motywuje.

Każdy z nas zna klasyk: “każdemu jest ciężko, to nie jest żadne tłumaczenie” – taką właśnie drogą, nie usłaną różami, kroczy Rest i jak sam opisuje – twardy charakter wpisany ma w DNA: “swoja pierwszą walkę wygrałem mając 6 miesięcy, nie 9, jak większość z was, a 6, gdy los wystawił mnie na próbę i powiedział: ‘czas start, wita życie…’. Dziś dalej piszę swoją historię. Nie traćcie nigdy wiary w siebie samych, niech inni w Was wątpią, ale nigdy Wy sami w siebie! #icaniwill“.

Aktualnie Rest jest w trakcie promocji wspólnego muzycznego albumu z Dudkiem P56 – “JA TO HIP HOP”, w międzyczasie tworząc również swoją drugą solową płytę “WNM2”:

Rest Dixon37 x Dudek P56 „JTHH” – tracklista, goście

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ