Będzie kontynuacja projektu “Ja To Hip Hop”!

W tym roku mieliśmy zaszczyt zapoznać się z nowym duetem na polskiej rap scenie – Rest Dixon37 x Dudek P56, którzy stworzyli album muzyczny, pt. “Ja To Hip Hop”.

Opis: Wspólny projekt dwóch warszawskich raperów przez długi czas był utrzymywany w tajemnicy. Muzycy skupili się nad pracą w studio nad materiałem i odcięli się od świata zewnętrznego. Efektem ich kilkumiesięcznej pracy jest spójny album pt. “Ja To Hip Hop”.
Co ciekawe, Resta i Dudka łączy nie tylko pasja do muzyki. Raperzy urodzili się tego samego dnia, w tym samym roku, w szpitalu na warszawskiej Pradze.

Jak wynika z donosów płynących od Resta i Dudka, są już w trakcie nagrywania kolejnej sagi “JTHH”: “P56 STUDIO ? Działamy 24 H ??? JTHH 2 Czy to już ten CZAS❔” – pyta Rest na jednym z profili mediów społecznościowych.

Obaj raperzy są w trakcie przygotowań nowych solowych płyt, co ciekawe, Dudek wypuścił już dwa premierowe klipy promujące “MY TAPE”, zrealizowane do singli: “Moje myśli” – sprawdź! oraz “Odrzucam” (ft. INKG) – sprawdź! Rest jest już na dobrej drodze do ukończenia drugiego solo – “WNM2”: “będę chciał dać tą płytą jeszcze więcej wiary” – zapowiada (info!).

P56 STUDIO ? Działamy 24 H ??? JTHH 2 Czy to już ten CZAS ❔

A post shared by Damian Rest Dix37 ??? (@rescikdixon37) on

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ