Do końca wakacji działamy bez zmian

HIP HOP TV PRZESTANIE ISTNIEĆ! – poinformowaliśmy o tym wczoraj na łamach naszego portalu (info!) Powodem tego miała być niska oglądalność, przez co dojdzie do zamiany… HIP HOP TV zmieni się w ESKA ROCK TV.

Poniżej oświadczenie redakcji Hip Hop TV:

Niestety, potwierdziły się smutne wieści. Hip Hop TV na jesieni zniknie z anteny. Wierzyliśmy, że uda nam się zyskać większy zasięg i więcej czasu na dotarcie do naszych odbiorców, włożyliśmy dużo pracy i serca w rozwój stacji, ale decyzja Zarządu jest nieodwołalna, a projekt został uznany za nieopłacalny. Szkoda, bo 10 miesięcy (od kiedy mamy szerszą dystrybucję np. w nC+), to zbyt krótki czas, by zyskać zaufanie Wasze i artystów, którzy przez lata nieobecności hip-hopu w mainstreamowych mediach znakomicie odnaleźli się w internecie.

Do końca wakacji działamy bez zmian, nasze materiały są dostępne na YouTube (/HipHopTVPolska), a my nie składamy broni i będziemy dalej walczyć – jeszcze nie wiadomo, w jakiej formie. Ostatni klaps w historii Hip Hop TV padnie na naszym flagowym festiwalu Polish Hip-Hop TV Festival, gdzie mamy nadzieję Was spotkać ?

Dziękujemy, że byliście z nami, pozdro!
Redakcja Hip Hop TV

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ