CZWÓRKA ZAPRASZA NA UP TO DATE FESTIVAL W BIAŁYMSTOKU

W najbliższy piątek 8 września w Białymstoku rozpocznie się Up To Date Festival 2017. Tegoroczne wydarzenie zostanie wzbogacone o nową, Czwartą Scenę Czwórki, z której będą transmitowane występy wszystkich artystów.

Radiowa Czwórka – partner tegorocznego Up To Date Festival – wzbogaci ofertę wydarzenia własną sceną muzyczną. W piątek 8 września na Czwartej Scenie Czwórki wystąpią: Rosalie., Adi Nowak, Eltron John oraz duet Boogie Mafia założony przez DJ-ów Berta i Harpera, którzy prowadzą autorskie audycje muzyczne w radiowej Czwórce. W sobotę 9 września na czwórkowym stage’u pojawią się: Holak, Jurek Przeździecki, Mr. Lex, a także RAU Za wizualizacje na Czwartej Scenie Czwórki odpowiadać będzie Visual Family Collective.

  • Granie na Up To Date Festival na pewno jest dla mnie swego rodzaju nobilitacją – mówi RAU, który zagra drugiego dnia koncert na Czwartej Scenie Czwórki.
  • Postaram się by mój „live” różnił się od moich porzednich występów. Wykonam 2-3 przedpremierowe utwory z nowej płyty. Będzie sporo grania na samplerze, może lekkie improwizacje, ale głównie wokal. Czasem pomiędzy utworami wchodzę na „terytoria” stand-up’u jeżeli widzę, że ludziom to odpowiada. Wszystko zależy od atmosfery festiwalu – dodaje.

Czwórka zadba, aby słuchacze, którzy nie mogli przybyć na Up To Date Festival, mieli możliwość posłuchania występów na żywo. Występy artystów na Czwartej Scenie Czwórki będą transmitowane na stronie www.czworka.online i w systemie cyfrowym DAB+ w godzinach pomiędzy 20.00 a 1.00 w nocy.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ