Nie często zdarza się tak, że Eminem musi oddać swój tron jeśli chodzi o twórczość, jednak jest pewien raper z Anglii który ma nadzieje na przejęcie tego zaszczytnego miejsca, zaraz po wypuszczeniu nowego singla.

27- letni raper Luke “HYBRiD” Settle, ma zamiar pokonać rekord, dotyczący piosenki z największą liczbą słów. Rekord ten obecnie należy do kawałka z 2013 roku, “Rap God” w wykonaniu Eminema. Utwór ten zawiera 1560 słów, a trwa 6 minut i 4 sekundy, co daje 4,28 słów na sekundę!

Inny raper pochodzący z Wielkiej Brytanii, Harry Shotta wypuścił w 2015 roku, utwór o długości 6 minut i 23 sekund, z 1771 słowami, ale Księga Rekordów Guinessa nadal uznaje Eminema jako rekordziste,w kategorii “największa ilość słów w pojedynczym kawałku”.

“Untouchable”, utwór który planuje nagrać HYBRiD, ma trwać 6 minut i ma zawierać 1700 słów, czyli 4,7 słów na sekundę! ( co w dalszym ciągu daje mniej słów niż w kawałku Shotty). Sam HYBRiD dodaje:” oczywiście może to ulec zmianie podczas samego procesu nagrywania, co oznacza że liczba słów może wzrosnąć do 5 lub więcej na sekundę”. Wcześniej w tym miesiącu, HYBRiD udostępnił minutę z kawałka który ma pobić rekord, dokonany przez Eminema. Czy tak będzie w rzeczywistości?

 

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ