4323222

  • Ich doktryna jasno naucza, że chlubą dla muzułmanina jest oszukać innowiercę

Na portalu polskaniepodlegla.pl pojawił się najnowszy wywiad z Toonym – polskim raperem urodzonym w Niemczech, który był kiedyś związany z wytwórnią PROSTO. 

Za miłość do Ojczyzny i Chrystusa muzułmanie grożą mu śmiercią. Kto dokładnie?: “Najczęściej radykalni islamiści. Przeważnie są to salafici, będący na fundamentalnej drodze islamu. Na niemieckich ulicach niczym świadkowie Jehowy ozdają wydania Koranu i inspirują ludzi do wyjazdu na Bliski Wschód w celu dokształcenia się i przeprowadzenia dżihadu Europie“.

Ich doktryna jasno naucza, że chlubą dla muzułmanina jest oszukać innowiercę. Poza tym wystarczy przeczytać Koran, by dowiedzieć się, jakie poglądy podzielają salafici. W Niemczech, jeżeli tylko raz wspomnisz o tym publicznie, to albo media zrobią z ciebie islamofoba, ksenofoba i rasistę w jednym, albo muzułmanie wydadzą na ciebie wyrok śmierci. Islamiści krzyczą na niemieckich ulicach: „Poobcinamy wam głowy!”, powołując się przy tym np. na surę 5 wiersz 72: „Niewiernym jest ten, który wierzy w Mesjasza, syna Maryi”. A niewiernego wolno im zabić w imię Allaha (np. sura 2:190, sura 9:5)” – dodaje.

Mówi również o tym, że nie rozumie, dlaczego polskich patriotów i kibiców uważa się za zło: “To kompletna niedorzeczność. Takie traktowanie młodzieży podkręcali liberalni politycy w Polsce. Donald Tusk wypowiedział wojnę kibicom, a prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz patriotów nazywa „hołotą”. Tymczasem nikt z kibiców i patriotów nie zabija ludzi na ulicach czy nie grozi śmiercią tylko z powodu wyznawanej wiary czy narodowości. To ta młodzież jako pierwsza oddałaby życie za wiarę i ojczyznę, a nie Tusk czy Dutkiewicz

Pełną rozmowę przeprowadzoną z Toonym przez ks. Jarosława Gluzińskiego znajdziecie na polskaniepodlegla.pl

Facebook Comments