fot. "Zrobiłeś to chłopak"/Takie Rzeczy Label 

Pod koniec marca 2018 roku, KęKę zaserwował swoim fanom solową płytę, zatytułowaną „To Tu”. Rok po premierze, postanowił przygotować małe podsumowanie:

  • Album zadebiutował na 1 miejscu listy Olis (spędził na nim łącznie 3 tygodnie z rzędu, by pozostać w Top 50, przez 31 tygodni);
  • Kupiliście ok. 19 tys. preorderów, ozłacając krążek jeszcze przed premierą. Obecnie album ma status Podwójnej Platyny, z widokami na dołożenie kolejnego wyróżnienia.
  • W serwisie YouTube, odtworzyliście utwory z „To Tu”, ok. 120 milionów razy!
  • „ToTuTour” nieprzerwanie od premiery odwiedza polskie miasta. Graliśmy też dla Rodaków w wielu krajach europejskich i pierwszy raz w USA. Obecnie robimy 2 lub 3 kółko po kraju. Np. w Warszawie 13.04 będziemy chyba 4 raz, a w 1000-nej Proximie, zostało ok. 10 biletów. Także dzięki! – przekazał Radomianin.

Ostatnie miesiące oprócz grania koncertów, spędził również na planowaniu kolejnego krążka – „Mr KęKę”. Jest on promowany przez singiel „Safari”, który odbił się szerokim echem w środowisku hip-hopowym (ponad 6 mlionów wyśw. w serwisie YouTube – sprawdź!|. Kiedy będziemy mogli spodziewać się go na sklepowych półkach?

  • W połowie września mam urodziny. Jestem już w wieku, w którym raczej daje się prezenty niż otrzymuje. Dlatego, po raz drugi robię sobie urodzinowy prezent i 13.09.2019r. światło dzienne ujrzy mój 5-ty album, zatytułowany „Mr KęKę”. – napisał w najnowszym poście w social mediach.

Równo rok temu, 23.03.2018, ukazał się mój najnowszy album "To Tu".Z tej okazji postanowiłem się z Wami podzielić,…

Opublikowany przez Mr. KęKę Sobota, 23 marca 2019