fot. kadr z klipu

Na początku kwietnia (05.04.), ukazał się debiutancki album, zatytułowany „Opowieści z tysiąca i jednej ulic”, składu Klasyk (tworzonego przez duet: Mara MDM i Lopez Słów Sekwencje).

Po trzech tygodniach od premiery, w sieci pojawił się najnowszy teledysk „Rachunek sumienia”, do którego gościnnie dograł się radomski raper – TPS ZDR. Produkcją bitu zajął się Flame, natomiast video przygotowane zostało przez Green Bros Videos.

Mieszanka stylów dwójki przyjaciół ze Śląska, zabierze nas w podróż do ich świata, przy akompaniamencie klasycznego brzmienia i zasad starej szkoły, gdzie treść i przekaz są tutaj priorytetem. Na tym albumie nie znajdziecie nowoczesnych trendów, autotune czy dyskotekowych hitów i każdy kto ceni sobie klasyczny styl na pewno nie będzie rozczarowany.

Cała płyta została zrealizowana na bitach: WoWo, NWS, Czaha, Feru, Flame, M.C, Premier Arena oraz Świder A.k.a. Twisterski. Wśród gości pojawiają się znani w środowisku hip-hop’owym: TPS, Bonus RPK, Arczi Szajka, Pajczi, Dj Cider oraz Marlena Patynko.

Single promujące materiał znajdziecie na rapnews.pl: kliknij!

Tracklista:
1. KLASYK prod. FERU
2. MÓWILI MI prod. PEMIER ARENA
3. ZŁE TELEFONY gość. DJ. CIDER prod. WOWO
4. WIDZĘ WIĘCEJ gośc. ARCZI prod. M.C.
5. WSTRZYMUJĘ ODDECH prod. CZAHA
6. CHCIAŁEM I MAM prod. M.C
7. ON prod. FERU
8. RACHUNEK SUMIENIA gość. TPS prod. FLAME
9. MUŁEK gość. MARLENA PATYNKO prod. NWS
10. RESET prod. Świder A.k.a. Twisterski
11. ZGODA BUDUJE, NIEZGODA RUJNUJE gość. BONUS RPK prod. FLAME
12. NIE MAM ZA ZŁE prod. NWS
13. NIETYKALNI gość. PAJCZI prod. FERU
14. LATA ZNAJOMOŚĆI prod. M.C.
15. PIERWSZY DZIEŃ NOWEGO ŻYCIA prod. PREMIER ARENA