fot. kadr z klipu "Hype"

15 lipca 2014 roku wszystko się zaczęło… To właśnie w tym dniu na kanale QueQuality został udostępniony singiel Quebonafide, pt. „Hype”, będący elementem albumu „Ezoteryka”. Kolejnym krokiem było założenie wytwórni o nazwie – „QueQuality”.

  • Właśnie tę datę umownie traktujemy jako rzeczywisty start naszej działalności, więc, cóż, happy birthday to us! – czytamy na Instagramie labelu.

Mimo, iż „Hype” jest poza pierwszą 10-tką najpopularniejszych utworów Quebonafide w serwisie YouTube (ponad 15mln odsłon), to na pewno jest symboliczną cegiełką włożoną w rozwój kanału QueQuality, liczącego 1,7mln subskrybentów. Label i marka odzieżowa założone przez Quebonafide są to aktualnie jedne z najbardziej prosperujących firm w branży hip-hopowej. Świadczy o tym, m.in. szereg złotych i platynowych płyt dla poszczególnych reprezentantów, jak: Quebonafide, Guzior, czy PlanBe.

  • Przez ten szalony czas wydaliśmy kilkadziesiąt projektów muzycznych, współtworzyliśmy wiele wspaniałych inicjatyw, a także hostowaliśmy pierwsze numery wielu artystów, którzy dziś pewnie umacniają swoją pozycję na scenie. 1 700 000 subskrypcji na kanale, złote i platynowe płyty na koncie, a to wszystko nie byłoby możliwe bez Was, słuchaczy! Ogromne podziękowania za to, że nam towarzyszycie.

Ekipa QueQuality z okazji swojego święta, przygotowała dla swoich fanów specjalną okazję w sklepie queshop.pl. Jaką? Sprawdź na „Insta Stories” – @quequalitypl.

 

View this post on Instagram

5 lat – mija dokładnie dziś, odkąd na naszym kanale YouTube pojawił się pierwszy teledysk @quebahombre. Właśnie tę datę umownie traktujemy jako rzeczywisty start naszej działalności, więc, cóż, happy birthday to us! 🎉 _ Przez ten szalony czas wydaliśmy kilkadziesiąt projektów muzycznych, współtworzyliśmy wiele wspaniałych inicjatyw, a także hostowaliśmy pierwsze numery wielu artystów, którzy dziś pewnie umacniają swoją pozycję na scenie. 1 700 000 subskrypcji na kanale, złote i platynowe płyty na koncie, a to wszystko nie byłoby możliwe bez Was, słuchaczy! Ogromne podziękowania za to, że nam towarzyszycie. 🙏 __ Z okazji naszego małego jubileuszu przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek na @queshoppl. KONIECZNIE sprawdźcie nasze stories!

A post shared by QueQuality (@quequalitypl) on