Quebonafide o planach wydawniczych oraz komentuje utwór “Enigma Room” (gościnnie Szesnasty), będący pierwszym singlem promującym płytę Quebonafide x QueQuality – “Hip-Hop 2.0”.

Ten kawałek pisałem i nagrałem jakiś rok temu, a ze względu na to, że jestem osobą, która lubi zmiany i szybko się nudzi sobą, to męczące jest dla mnie magazynowanie numerów.

Kawałek się lekko zdezaktualizował, bo pisząc go byłem w kompletnie innym nastroju i stanie skupienia, lekko przytłoczony wszystkim co się wokół dzieje. Dzisiaj już kompletnie się z tym oswoiłem. To, co robię sprawia mi ogromną radość. Polubiłem te zmieniające się statusy i pędzący, lekko ekshibicjonistyczny żywot na walizkach.

Nagrałem dla Was sporo różnorodnych (eklektycznych?:) ) kawałków, które będę niebawem publikował. Płyta z Matheo niedługo ujrzy światło dzienne (w całości nagrana na samplach z bajek Walta Disneya, hehe). Poza tym, kolejne trzy single z Egzotyki są przygotowane i już niedługo będziecie mogli je sprawdzić. Koncepcja jest trochę inna niż przy poprzednich kawałkach z podróży, więc jestem bardzo ciekawy co na to powiecie. Wracam pod koc, bo jak zwykle w okresie wiosennym przeziębienie mnie nęka” – (zachowana oryginalna pisownia; źródło: www.facebook.com/Quebonafide)

http://rap-news.eu/teledysk-quebonafide-ft-szesnasty-enigma-room-prod-mvzr-preorder-hip-hop-2-0/

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ