Quebo i Taco zaskoczą wspólnym albumem?

Bardzo interesujące wieści napłynęły od gości cyklu „CGM Rap Podcast”, Dawida Bartkowskiego, Krzysztofa Nowaka, Marcina Flinta oraz Wujka Samo Zło. Według ich informacji Quebonafide i Taco Hemingway są w trakcie przygotowań swojej wspólnej płyty!

Jest to dość zaskakująca informacja zważając na to, że obaj artyści nie mają jeszcze nawet wspólnego utworu, pomijając kilka blendów, które bądź co bądź, cieszą się bardzo dużą popularnością.

Spodziewam się bardzo dobrej sprzedaży, kilku fajnych linijek, fajnych opowieści, świetnych video-klipów, patentów wydawniczych, promocyjnych, marketingowych itd., ale jaka ta płyta będzie to nie do końca mnie to obchodzi” – komentuje redaktor Interia.pl czy Magazynu VAIB – Dawid Bartkowski. „Przesłucham ją raczej z obowiązku, a nie z ‚fanu’, który będzie mi dawała” – dodaje.

Na tę chwilę zarówno Taco, jak i Quebonafide od wielu miesięcy nie wrzucili żadnego postu na łamach swoich mediów społecznościowych. Czy jest to jeden z ich planów marketingowych na wspólny krążek?

Poniżej przykładowy blend:

fot. Bartosz Tomczak (Quebonafide) / fot. Joanna Wizmur (Taco Hemingway)