Na poniedziałek 21 maja zaplanowano live stream koncertu Nullizmatyki.

Prosto z czarnego serca Sudetów do Waszych domów. Wydarzenie jest zapowiedzią premiery albumu “Live Session”, która odbędzie się 8 czerwca.

Podczas koncertu zespół zaprezentuje na żywo kawałki pochodzące z albumu “SPG Dystrykt” i nie tylko. Stream będzie można obejrzeć wyłącznie na żywo za pośrednictwem Facebooka: www.facebook.com/NulloSPG i kanału Youtube: www.youtube.com/c/NULLIZMATYKA. Na “scenie” zaimprowizowanej w szczególnym miejscu, oprócz Nullo pojawi się też Pork Pores Porkinson, Bartek Bednarz (bas), Mateusz Chochołek (perkusja), Paweł Sierakowski (gitara) i Slime (gramofony).

Prawie ten sam skład (na gitarze Michał “Stoker” Stopa) jest odpowiedzialny za nagranie albumu “Live Session”, który jest już dostępny w preorderze na stronie dystrykt.pl. Znalazły się na nim głównie utwory z “SPG Dystrykt”, przeplatane kawałkami Porka. Nie zabraknie też niespodzianki. Nowe aranżacje i nowo zarejestrowany wokal bez dubli, cięć i podbić, czynią ten album wyjątkowym. Premiera 8 czerwca!

W oczekiwaniu na live stream i “Live Session” zapraszamy do obejrzenia filmu “Voice Of Bolivia” z wyprawy Nullo do Ameryki Południowej, gdzie powstał m.in. klip do zeszłorocznego kawałka “Sky Is The Limit”. Premiera w środę 16 maja o 20:00!

fot. mat. pras.
Facebook Comments
PODZIEL SIĘ