teraz chyba przyjdzie okres na solówki” – zapowiada Rest.

Warszawski zespół Dixon37, który aktualnie na scenie występuje w składzie: Kafar, Rest, Saful i Michrus, ma na swoim koncie trzy albumy: “Lot na całe życie” (2008), “OZNZ” (2013) i “Krew Za Krew” (2016). Mogą pochwalić się ogromnym zainteresowaniem oraz dużą sprzedażą płyt. Dwie ostatnie uzyskały już status złotej płyty, co ciekawe, na dowód ich popularności, album “KZK” został wyróżniony złotą płytą po trzech miesiącach od oficjalnej premiery.

Dwaj członkowie ekipy, czyli Kafar i Rest, wydali już po solowej płycie, odpowiednio “Panaceum” i “WNM – Wiara Nadzieja Miłość”, którzy również mogą pochwalić się złotymi nagrodami. Co z planami na kolejne projekty?: “Cały czas coś się dzieje, teraz chyba przyjdzie okres na solówki” – mówi Rest w rozmowie z Proceente w audycji “Hip-Hop Kampus”, odpowiadając na pytanie dotyczące ich czwartej wspólnej płyty.

Kiedy możemy spodziewać się zakończenia materiału?: “w przyszłym roku. Mamy solowe pomysły. Teraz Rest z Dudkiem zrobił płytę, zaraz będzie premiera…” – dodał Kafar, zapowiadając przewidywany termin premiery.

Przed nami okres nowych projektów w ekipie Dixon37, więc trzymamy kciuki za ich powodzenie!

Po trzech miesiącach album „KZK” Dixon37 uzyskał status złotej płyty!

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ