Ja to Hip Hop – My to Ulica” – będzie wspólna płyta?

Jeszcze przed ujawnieniem współpracy pomiędzy Dudkiem a Restem przy okazji projektu “JA TO HIP HOP” (przeczytaj!), do reprezentanta Dixon37 łączyło się TPS’a. Właśnie radomski raper na swoim fanpage rzucił temat odnośnie muzycznego albumu w takim tercecie: “Co byście powiedzieli na moją wspólną płytę z Restem z Dixonów 37 i Dudkiem P56?? Ja to Hip Hop – My to Ulica!!!“.

Te słowa na pewno utwierdzają nas, że coś jest na rzeczy. Czyżby płyta pojawiła się jeszcze w tym roku? Znając tę trójkę – wszystko jest możliwe, choć prawdopodobna data premiery to 2018 rok. Dlaczego? TPS przygotowuje nową płytę ZDR. Rest jest w trakcie pracy nad solówką, pt. “WNM2”, a Dudek to maszyna do Rapu, więc po nim można spodziewać się wszystkiego.

Poniżej możecie przesłuchać utwór “Nic nowego” z ostatniej solowej płyty TPS’a “Obraz jak żywy”, który jest namiastką tego, co może nas czekać na ich wspólnym albumie:

TELEDYSK: TPS ZDR – „Nic nowego” (ft. Rest Dixon37, Dudek P56)

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

3 KOMENTARZE

  1. W sumie trzej panowie na propsie, ale za dużo tych płyt kurwa, dudek to już całkiem przegina z tymi płytami, Wojtek tak samo… KURWA , lepiej zrobic mniej plyt ale lepszych, co nie ??

  2. Za dużo płyt ? Lepiej mniej lepszych ?

    Elo , siemano ludzie , proste słowa gniot
    Wiem to , bo czuje to
    Uważam , że to może by wybuchowe połaczenie , z niecierpliwoscia czekam na efekty pracy tych Panów
    Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ