Zet o finale live, który odbędzie się Warszawie: „Zapowiada się dobra biba, którą będziemy rozkręcać

FINAŁ LIVE #RWP2017 | 02.03.2018, WARSZAWA – koncerty: TOP20, Polska Wersja, TPS ZDR, Dudek P56, Rest Dixon37, Ero JWP, Nizioł – zamów bilet!

Wiele miesięcy ciężkiej pracy Organizatorów i Uczestników powoli zmierza do ostatniego etapu, jakim jest finał konkursu RWP2017. Odbędzie się on na żywo w warszawskim klubie Remont. Z 700 Uczestników zostało 20, którzy powalczą o możliwość współpracy z Hinolem, reprezentantem Polskiej Wersji. Ekipa Rap W Polsce oraz Rap News postanowiła zorganizować krótką ‚metryczkę’ przedstawiającą każdego z nich.

Przed Wami Zet z ekipy Zet jak Zając, który po Etapie1 i temacie „Rap w Polsce” dostał się do finału z takich grup, jak Dudek P56 (t: „Najlepsza zwrota”) i Jano Polska Wersja (t: „Nie widzę przeszkód”).

KTO TY JESTEŚ?
Jestem Zet. Moja ekipa to Zet jak Zając, czyli ja i mój brat. Rap jest z nami od zawsze, a efekty chłonięcia go zaowocowały wersami czy później bitami moich produkcji. Wychowany na Oldschool’u, owszem. Z Oldschool’owej dzielni. Tworze muzykę, bo to potrafię najlepiej. Już do końca tak być musi! Elo!

SKĄD POCHODZISZ?
Zet: Kłodzko, Dolny Śląsk.

CO U CIEBIE?
Zet: Raz na wozie, raz pod wozem. Posiadam szczęście w postaci rodziny, która daje ogromną siłę, to najważniejsze. A tak poza tym, to w porządku. Wiem, że to nie czas, by się poddawać czy umierać, a wręcz odwrotnie. Tak myślę, bo do tego dążę.

DLACZEGO POSTANOWIŁEŚ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE RWP2017?
Zet: Spontan. Byliśmy u naszego przyjaciela w studiu i przy okazji dowiadując się o akcji RWP daliśmy zwroty. Nie brałem tego na poważnie, bo nigdy nie uczestniczyłem w takim konkursie. Pomyślałem: „A może to szansa, by szersze grono usłyszało nasz głos„. Cieszę się, że jestem tu, gdzie jestem. 5!

CO NAJBARDZIEJ PODOBAŁO CI SIĘ W KOLEJNYCH ETAPACH, A CO SPRAWIŁO NAJWIĘKSZY PROBLEM?
Zet: Z pewnością Jury, ciekawa opcja. Sam fakt, że czeka Cię kolejny etap, niezła zajawka. I coraz to wyższy level. Miło mi, że jestem w finale. Problemem było ogarnięcie dobrych scen w klipach. Brak czasu główną przyczyną, aczkolwiek chodziło raczej o nawijkę, o słowa, o sens. Przynajmniej tak mi się wydaje.

FINAŁ LIVE: FINAŁ KONKURSU ODBĘDZIE SIĘ NA ŻYWO 2. MARCA W WARSZAWSKIM KLUBIE REMONT. TRWA SPRZEDAŻ BILETÓW – JAK ZACHĘCISZ WSZYSTKICH NIEZDECYDOWANYCH, ABY STAWILI SIĘ TEGO DNIA W STOLICY?
Zet: Mordeczki! Co tu dużo mówić! Zapowiada się dobra biba, którą będziemy rozkręcać. Tylu dobrych ludzi na jednej scenie. Mocny Line-Up i nasza okazja, by przed nim wystąpić. 2. marca, Warszawa, Klub Remont, Finał RWP2017! Serdecznie zapraszam.

BEZ TEMATU: OSTATNIE KILKA SŁÓW OD CIEBIE DLA SŁUCHACZY…
Zet: Ludzie i ludziska chciałbym bardzo podziękować za ciekawą drogę przez etapy konkursu. Raz stres, raz podjar. Mega inicjatywa za co chcę podziękować organizatorowi. Co by się nie działo dalej będę robił swoje tak jak wciąż smakuje to czym obdarowała Nas Matka Natura… 🙂. Oby każdy z nas odnalazł w sobie siłę, by żyć! Z Wiarą! Zet

Zapisz się do wydarzenia na Facebook’u!

  • ODC. 1 „DROGA DO FINAŁU”: MSD – kliknij!
  • ODC. 2 „DROGA DO FINAŁU”: ZET – kliknij! 
  • ODC. 3 „DROGA DO FINAŁU”: KORAL HJT – kliknij!
  • ODC. 4 „DROGA DO FINAŁU”: ŁYSY – kliknij!
  • ODC. 5 „DROGA DO FINAŁU”: DIABEŁ FBS – kliknij!
  • ODC. 6 „DROGA DO FINAŁU”: KRET FBS – kliknij!

4 KOMENTARZE

  1. Jestem dumna :) od zawsze wiedzialam ze Zet zajdzie na sam szczyt! Powodzenia!

  2. Bandżi ma rację !
    Ze wszystkich znajomych co się interesowali robieniem tej muzyki wiedziałam że nikomu tak to nie wyjdzie jak Tobie Zet! Idziesz po swoje ! Gratulacje i powodzenia ! :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ