Śliwa zaprasza na finałowy koncert RWP2017: „Słuchaczu po prostu podbijaj…

FINAŁ LIVE #RWP2017 | 02.03.2018, WARSZAWA – koncerty: TOP20, Polska Wersja, TPS ZDR, Dudek P56, Rest Dixon37, Ero JWP, Nizioł – zamów bilet!

Wiele miesięcy ciężkiej pracy Organizatorów i Uczestników powoli zmierza do ostatniego etapu, jakim jest finał konkursu RWP2017. Odbędzie się on na żywo w warszawskim klubie Remont. Z 700 Uczestników zostało 20, którzy powalczą o możliwość współpracy z Hinolem, reprezentantem Polskiej Wersji. Ekipa Rap W Polsce oraz Rap News postanowiła zorganizować krótką ‚metryczkę’ przedstawiającą każdego z nich.

Przed Wami Śliwa, który po Etapie1 i temacie „Rap w Polsce” dostał się do finału z takich grup, jak Rest Dixon37 (t: „Bez wyjścia”) i Ero JWP (t: „Nic nie przyjdzie samo”).

KTO TY JESTEŚ?
Śliwa
– reprezentant warszawskiej ekipy Bez Zarzutu, zakochany w Oldschool’u i Boom Bapowych brzmieniach. Jak na razie bez większych projektów na koncie, ale mam dużo do powiedzenia, więc takowe projekty pojawią się na bank

SKĄD POCHODZISZ?
Śliwa: Z Mokotowa miejsca gdzie wszyscy znają mnie…

CO U CIEBIE?
Śliwa: Mordo, jak tam zdrowie?? Dobrze…

DLACZEGO POSTANOWIŁEŚ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE RWP2017?
Śliwa: Jedyny powód to możliwość nagrywek pod producenckie bity.

CO NAJBARDZIEJ PODOBAŁO CI SIĘ W KOLEJNYCH ETAPACH, A CO SPRAWIŁO NAJWIĘKSZY PROBLEM?
Śliwa: Najbardziej podobało mi się, że bity z drugiego i trzeciego etapu w ogóle mi się nie podobały. To jest konkurs, to Ty się musisz pokazać od jak najlepszej strony, a według mnie sztuką jest zrobić dobry kawałek pod instrumental, który w najmniejszym stopniu Ci nie odpowiada (oczywiście jak bit serio jest spierdolony, to nie ma co się męczyć hehe). Oprócz problemów z ustawką z ziomkiem, żeby do niego wbić, nagrać wszystko, szło na miękkim kapciu.

FINAŁ LIVE: FINAŁ KONKURSU ODBĘDZIE SIĘ NA ŻYWO 2. MARCA W WARSZAWSKIM KLUBIE REMONT. TRWA SPRZEDAŻ BILETÓW – JAK ZACHĘCISZ WSZYSTKICH NIEZDECYDOWANYCH, ABY STAWILI SIĘ TEGO DNIA W STOLICY?
Śliwa: Słuchaczu po prostu podbijaj…

BEZ TEMATU: OSTATNIE KILKA SŁÓW OD CIEBIE DLA SŁUCHACZY…
Śliwa: Nie będę się rozpisywał. Wszystko, co o mnie powinieneś wiedzieć, jest w moich kawałkach. Także sprawdzaj dzieciak!

Zapisz się do wydarzenia na Facebook’u!

  • ODC. 1 „DROGA DO FINAŁU”: MSD – kliknij!
  • ODC. 2 „DROGA DO FINAŁU”: ZET – kliknij! 
  • ODC. 3 „DROGA DO FINAŁU”: KORAL HJT – kliknij!
  • ODC. 4 „DROGA DO FINAŁU”: ŁYSY – kliknij!
  • ODC. 5 „DROGA DO FINAŁU”: DIABEŁ FBS – kliknij!
  • ODC. 6 „DROGA DO FINAŁU”: KRET FBS – kliknij!
  • ODC. 7 „DROGA DO FINAŁU”: KLIM ZSP – kliknij!
  • ODC. 8 „DROGA DO FINAŁU”: NORRO – kliknij!
  • ODC. 9 „DROGA DO FINAŁU”: ALIEN BSC – kliknij!
  • ODC. 10 „DROGA DO FINAŁU”: KUCHARZ B13 – kliknij!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ