Prosty o finale live, który odbędzie się Warszawie: “nie czekajcie i bierzcie znajomych na warszawski rap wieczór!

FINAŁ LIVE #RWP2017 | 02.03.2018, WARSZAWA – koncerty: TOP20, Polska Wersja, TPS ZDR, Dudek P56, Rest Dixon37, Ero JWP, Nizioł – zamów bilet!

Wiele miesięcy ciężkiej pracy Organizatorów i Uczestników powoli zmierza do ostatniego etapu, jakim jest finał konkursu RWP2017. Odbędzie się on na żywo w warszawskim klubie Remont. Z 700 Uczestników zostało 20, którzy powalczą o możliwość współpracy z Hinolem, reprezentantem Polskiej Wersji. Ekipa Rap W Polsce oraz Rap News postanowiła zorganizować krótką ‘metryczkę’ przedstawiającą każdego z nich.

Przed Wami Prosty, który po Etapie1 i temacie “Rap w Polsce” dostał się do finału z takich grup, jak TPS ZDR (t: “Czas leczy rany”) i Ero JWP (t: “Nic nie przyjdzie samo”).

KTO TY JESTEŚ?
Siemanko. Nikomu nieznany Prosty, czyli ja, Paweł Prostko to totalny świeżak, jeżeli chodzi o rap grę, o czym świadczy fakt, że pierwszą rzeczą, którą zrealizowałem od A do Z była zwrotka na konkurs RWP2017. Rap w duszy gra od grubych lat, sięgam pamięcią w 2000 rok, gdzie z bratem zaczęliśmy przygodę z bboyingiem, która trwała kilka lat i tli się w bani do dziś. Od 4 lat bawię się w beatmaking i w sumie to wzbudziło we mnie chęć do pisania tekstów, realizowania materiału 100% wychodzącego z moich rąk. Tak tak, to prawda, nawijam i nagrywam od niecałego roku.

SKĄD POCHODZISZ?
Prosty: Pochodzę z małego miasta Bardo w województwie Dolnośląskim, natomiast od około 3 lat mieszkam w Rotterdamie i tu też mam swoje domowe studio, gdzie realizuje własne ja. Przez moje teksty bije wielki sentyment, bo mocno tęsknię za rodziną, ziomkami i polską ziemią, natomiast w tym momencie jestem gdzie jestem.

DLACZEGO POSTANOWIŁEŚ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE RWP2017?
Prosty: Udział w konkursie to totalnie spontaniczna akcja. Wpadły mi gdzieś w ręce nagrania uczestników i stwierdziłem, że mimo totalnego braku doświadczenia jestem w stanie ich pozjadać. I tak beatmaker wylądował w finale RWP2017. Sam fakt, że oceniali nas konkretni raperzy polskiej sceny dał mi dużo pewności siebie i satysfakcji, że ciężką pracą można osiągnąć całkiem dobre wyniki, nawet w tak krótkim czasie. Sam fakt udziału w finale jest tego dowodem i pomijając fakt braku doświadczenia, mam apetyt na zgarnięcie całej puli. Jednak bez względu na wynik jadę tam poznać zajebistych ludzi i dobrze się bawić.

CO NAJBARDZIEJ PODOBAŁO CI SIĘ W KOLEJNYCH ETAPACH, A CO SPRAWIŁO NAJWIĘKSZY PROBLEM?
Prosty: Odnośnie organizacji konkursu, budowała ona pozytywną atmosferę i każdy kolejny etap był szansą na ogarnięcie kolejnego materiału, co dawało chyba największą radość.

FINAŁ LIVE: FINAŁ KONKURSU ODBĘDZIE SIĘ NA ŻYWO 2. MARCA W WARSZAWSKIM KLUBIE REMONT. TRWA SPRZEDAŻ BILETÓW – JAK ZACHĘCISZ WSZYSTKICH NIEZDECYDOWANYCH, ABY STAWILI SIĘ TEGO DNIA W STOLICY?
Prosty: Finał konkursu odbędzie się w Warszawskim klubie “Remont”, gdzie jak dobrze wiecie, zagrają wszyscy jurorzy i my, finaliści całej zabawy. Sam fakt, że na scenie wystąpią m.in. Ero JWP czy Polska Wersja jest wystarczającym argumentem, żeby tam być! My też damy z siebie wszystko, także nie czekajcie i bierzcie znajomych na warszawski rap wieczór! Do zobaczenia na miejscu, Prosty.

Zapisz się do wydarzenia na Facebook’u!

  • ODC. 1 “DROGA DO FINAŁU”: MSD – kliknij!
  • ODC. 2 “DROGA DO FINAŁU”: ZET – kliknij! 
  • ODC. 3 “DROGA DO FINAŁU”: KORAL HJT – kliknij!
  • ODC. 4 “DROGA DO FINAŁU”: ŁYSY – kliknij!
  • ODC. 5 “DROGA DO FINAŁU”: DIABEŁ FBS – kliknij!
  • ODC. 6 “DROGA DO FINAŁU”: KRET FBS – kliknij!
  • ODC. 7 “DROGA DO FINAŁU”: BOKSER DDCREW – kliknij!
  • ODC. 8 “DROGA DO FINAŁU”: PROSTY – kliknij!
Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ