Marszał o finale live, który odbędzie się Warszawie: „Niejeden festiwal mógłby pozazdrościć takiej ekipy na jednej scenie

FINAŁ LIVE #RWP2017 | 02.03.2018, WARSZAWA – koncerty: TOP20, Polska Wersja, TPS ZDR, Dudek P56, Rest Dixon37, Ero JWP, Nizioł – zamów bilet!

Wiele miesięcy ciężkiej pracy Organizatorów i Uczestników powoli zmierza do ostatniego etapu, jakim jest finał konkursu RWP2017. Odbędzie się on na żywo w warszawskim klubie Remont. Z 700 Uczestników zostało 20, którzy powalczą o możliwość współpracy z Hinolem, reprezentantem Polskiej Wersji. Ekipa Rap W Polsce oraz Rap News postanowiła zorganizować krótką ‚metryczkę’ przedstawiającą każdego z nich.

Przed Wami Marszał z ekipy MSD, który po Etapie1 i temacie „Rap w Polsce” dostał się do finału z takich grup, jak Rest Dixon37 (t: „Bez wyjścia”) i Jano Polska Wersja (t: „Nie widzę przeszkód”).

KTO TY JESTEŚ?
MSD – koniński duet MC + Producent charakteryzujący się solidnym brzmieniem i bardzo dosadnym przekazem. Za wszystkie produkcje w MSD odpowiedzialny jest Dechu (92’). Warstwa wokalna i tekstowa to zasługa Marszała (95’). Chamskie porównania, podkłady muzyczne nie z tej planety i przede wszystkim Hip-Hop prosto z serducha!

SKĄD POCHODZISZ?
MSD: Konin, Wielkopolska.

CO U CIEBIE?
MSD: Wszystko dobrze. Mogło być lepiej, mogło być gorzej, ale mamy swoją muzykę, plany i tak jakoś się idzie do przodu.

DLACZEGO POSTANOWIŁEŚ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE RWP2017?
MSD: W sumie była to dość spontaniczna sprawa. Chwilę wcześniej napisałem fajną zwrotkę, która miała iść jako singiel MSD, nagle pojawiło się info o RWP, no i akcja reakcja. Dlatego też pierwszy etap był nie na temat, ale wierzyliśmy, że i tak się spodoba.

CO NAJBARDZIEJ PODOBAŁO CI SIĘ W KOLEJNYCH ETAPACH, A CO SPRAWIŁO NAJWIĘKSZY PROBLEM?
MSD: Najfajniejszym elementem konkursu zdecydowanie było Jury. Kozak sprawa, kiedy miesiąc czy dwa wstecz katowało się na głośnikach Dixonów czy też PW, a tu nagle masz szansę by znaleźć się na ich odsłuchach. Na pewno przy każdej wizycie w studio dawało mi to niesamowitego kopa. Największy problem? Hmm… chyba bity, które nie zawsze do końca trafiały w mój gust.

FINAŁ LIVE: FINAŁ KONKURSU ODBĘDZIE SIĘ NA ŻYWO 2. MARCA W WARSZAWSKIM KLUBIE REMONT. TRWA SPRZEDAŻ BILETÓW – JAK ZACHĘCISZ WSZYSTKICH NIEZDECYDOWANYCH, ABY STAWILI SIĘ TEGO DNIA W STOLICY?
MSD: Myślę, że wystarczy zapoznać się z line-upem na owe wydarzenie, by wyzbyć się jakichkolwiek wątpliwości. Niejeden festiwal mógłby pozazdrościć takiej ekipy na jednej scenie. Także 2. marca widzimy się w Remoncie i pijemy za Hip-Hop!

BEZ TEMATU: OSTATNIE KILKA SŁÓW OD CIEBIE DLA SŁUCHACZY…
MSD: Cieszę się mega, że mogę być częścią tego przedsięwzięcia. To dla nas naprawdę zajebiste wyróżnienie. Na poniedziałek 5. marca radzę wziąć sobie urlop w pracy czy coś, bo z takim stężeniem Hip-Hop’u w jednym miejscu na pewno nie odkręcicie się do poniedziałku. Do Zoba!

Zapisz się do wydarzenia na Facebook’u!

  • ODC. 1 „DROGA DO FINAŁU”: MSD – kliknij!
  • ODC. 2 „DROGA DO FINAŁU”: ZET – kliknij! 
  • ODC. 3 „DROGA DO FINAŁU”: KORAL HJT – kliknij!
  • ODC. 4 „DROGA DO FINAŁU”: ŁYSY – kliknij!
  • ODC. 5 „DROGA DO FINAŁU”: DIABEŁ FBS – kliknij!
  • ODC. 6 „DROGA DO FINAŁU”: KRET FBS – kliknij!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ