Kucharz o konkursie #RWP2017: Nagraj z Hinolem: „Jest to dla nas wszystkich ogromna szansa

FINAŁ LIVE #RWP2017 | 02.03.2018, WARSZAWA – koncerty: TOP20, Polska Wersja, TPS ZDR, Dudek P56, Rest Dixon37, Ero JWP, Nizioł – zamów bilet!

Wiele miesięcy ciężkiej pracy Organizatorów i Uczestników powoli zmierza do ostatniego etapu, jakim jest finał konkursu RWP2017. Odbędzie się on na żywo w warszawskim klubie Remont. Z 700 Uczestników zostało 20, którzy powalczą o możliwość współpracy z Hinolem, reprezentantem Polskiej Wersji. Ekipa Rap W Polsce oraz Rap News postanowiła zorganizować krótką ‚metryczkę’ przedstawiającą każdego z nich.

Przed Wami Kucharz, który po Etapie1 i temacie „Rap w Polsce” dostał się do finału z takich grup, jak Dudek P56 (t: „Najlepsza zwrota”) i Ero JWP (t: „Nic nie przyjdzie samo”).

KTO TY JESTEŚ?
Kucharz – W życiu robię to, co lubię, czyli tworzę muzykę. Moja historia z rapem zaczęła się w 2010 roku. Powstało wtedy paręnaście numerów, lecz pojawiła się długa przerwa po której powróciłem z podwojoną siłą, motywacją oraz projektami. W tym czasie założyłem również grupę „B13 Studio”, która promuje mnie i moich przyjaciół. Muzyka, którą tworzę, ma na celu wyrażenie samego siebie, mojego podejścia do życia oraz daniu dobrego przekazu potencjalnym słuchaczom. W obecnej chwili zajmuję się realizacją nowego projektu.

SKĄD POCHODZISZ?
Kucharz: Radom, Mazowieckie.

CO U CIEBIE?
Kucharz: Wszystko dobrze. Nie ma co narzekać, zawsze mogłoby być gorzej. Obecnie pracuję nad realizacją płyty.

DLACZEGO POSTANOWIŁEŚ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE RWP2017?
Kucharz: Najbardziej podobało się mi to, że mogłem sprawdzić siebie samego na różnych bitach. Ogólnie już sam ten fakt, że powstał taki konkurs bardzo się mi podobał oraz to, że mogłem poznać ciekawe osoby.

CO NAJBARDZIEJ PODOBAŁO CI SIĘ W KOLEJNYCH ETAPACH, A CO SPRAWIŁO NAJWIĘKSZY PROBLEM?
Kucharz: Trudność sprawił mi bit, którego kompletnie nie czułem, nie był on w moich klimatach.

FINAŁ LIVE: FINAŁ KONKURSU ODBĘDZIE SIĘ NA ŻYWO 2. MARCA W WARSZAWSKIM KLUBIE REMONT. TRWA SPRZEDAŻ BILETÓW – JAK ZACHĘCISZ WSZYSTKICH NIEZDECYDOWANYCH, ABY STAWILI SIĘ TEGO DNIA W STOLICY?
Kucharz: Wystarczy zapoznać się z całym planem imprezy. Myślę, że ludzie którzy tego dnia wystąpią na scenie rozwieją wszystkie wątpliwości niezdecydowanych osób. Więc widzimy się na koncercie :D Będzie rozpierdol!

BEZ TEMATU: OSTATNIE KILKA SŁÓW OD CIEBIE DLA SŁUCHACZY…
Kucharz: To, że mogłem wziąć udział w tym konkursie bardzo mnie cieszy. Jest to dla nas wszystkich ogromna szansa. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na koncercie 3. marca, Warszawa – Klub REMONT. Siema!

Zapisz się do wydarzenia na Facebook’u!

  • ODC. 1 „DROGA DO FINAŁU”: MSD – kliknij!
  • ODC. 2 „DROGA DO FINAŁU”: ZET – kliknij! 
  • ODC. 3 „DROGA DO FINAŁU”: KORAL HJT – kliknij!
  • ODC. 4 „DROGA DO FINAŁU”: ŁYSY – kliknij!
  • ODC. 5 „DROGA DO FINAŁU”: DIABEŁ FBS – kliknij!
  • ODC. 6 „DROGA DO FINAŁU”: KRET FBS – kliknij!
  • ODC. 7 „DROGA DO FINAŁU”: KLIM ZSP – kliknij!
  • ODC. 8 „DROGA DO FINAŁU”: NORRO – kliknij!
  • ODC. 9 „DROGA DO FINAŁU” ALIEN BSC – kliknij!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ