Koral o finale live, który odbędzie się Warszawie: „Pokażemy Wam, że Hip-Hop wciąż żyje i ma się dobrze

FINAŁ LIVE #RWP2017 | 02.03.2018, WARSZAWA – koncerty: TOP20, Polska Wersja, TPS ZDR, Dudek P56, Rest Dixon37, Ero JWP, Nizioł – zamów bilet!

Wiele miesięcy ciężkiej pracy Organizatorów i Uczestników powoli zmierza do ostatniego etapu, jakim jest finał konkursu RWP2017. Odbędzie się on na żywo w warszawskim klubie Remont. Z 700 Uczestników zostało 20, którzy powalczą o możliwość współpracy z Hinolem, reprezentantem Polskiej Wersji. Ekipa Rap W Polsce oraz Rap News postanowiła zorganizować krótką ‚metryczkę’ przedstawiającą każdego z nich.

Przed Wami Koral Hjt, który po Etapie1 i temacie „Rap w Polsce” dostał się do finału z takich grup, jak Rest Dixon37 (t: „Bez wyjścia”) i Jano Polska Wersja (t: „Nie widzę przeszkód”).

KTO TY JESTEŚ?
Elo mordeczki, z tej strony Koral. Jeżeli chodzi o moją twórczość, to cała zajawka na rap zaczęła się jakoś w 2011r. Pierwsze blanty, pierwsze freestyle, pisane teksty! Wraz z ziomeczkami z osiedla (Pyskiem i Urbanem) stworzyliśmy skład „Hajmat”. Zrobiliśmy dwa nielegale oraz jesteśmy prawie na mecie kolejnego naszego projektu, który
prawdopodobnie wleci na odsłuch w marcu 2018. Podrzucam nasz kanał na YT dla zainteresowanych: www.youtube.com/user/HajmatPodziemie

SKĄD POCHODZISZ?
Koral: Śrem, okolice Poznania.

CO U CIEBIE?
Koral: Co u mnie? Chyba jak u wszystkich, bywają lepsze i gorsze dni, ale nie ma co narzekać! Mam zdrowe ręce, dach nad głową, kochającą rodzinę, kobietę, przyjaciół.
Od kiedy walczę jestem zwycięzcą, a dopóki mam zdrowie osiągnę to, czego pragnę!

DLACZEGO POSTANOWIŁEŚ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE RWP2017?
Koral: Koleżka namówił mnie na ten konkurs, choć z początku byłem sceptycznie do tego nastawiony, mimo to położyłem 16-stkę i udało się przejść eliminacje, a później kolejne etapy i w taki sposób jakoś się wślizgnąłem do tego finału. Widocznie tak miało być.

CO NAJBARDZIEJ PODOBAŁO CI SIĘ W KOLEJNYCH ETAPACH, A CO SPRAWIŁO NAJWIĘKSZY PROBLEM?
Koral: Dobre zwrotki co niektórych graczy, cała otoczka tej rywalizacji oraz pomysł z Jury. A co mi się nie podobało? Chyba tylko bity, które nie były do końca w moim klimacie, ale jak to mówią – dobry MC to i pod klaskanie zarapuje.

FINAŁ LIVE: FINAŁ KONKURSU ODBĘDZIE SIĘ NA ŻYWO 2. MARCA W WARSZAWSKIM KLUBIE REMONT. TRWA SPRZEDAŻ BILETÓW – JAK ZACHĘCISZ WSZYSTKICH NIEZDECYDOWANYCH, ABY STAWILI SIĘ TEGO DNIA W STOLICY?
Koral: Wiem, że ze mną będzie moje grono, które jest zawsze z nami gdziekolwiek gramy! Myślę, że przede wszystkim Jurorzy to zachęta dla tych, którzy mają jakieś wątpliwości! Tyle kotów na jednej scenie? Nie można także pominąć pomysłu z finałem RWP! Nie może Was tam zabraknąć! Pokażemy Wam, że Hip-Hop wciąż żyje i ma się dobrze :).

BEZ TEMATU: OSTATNIE KILKA SŁÓW OD CIEBIE DLA SŁUCHACZY…
Koral: Kupujcie polskie rap płyty, wspierajcie artystów, bawcie się na koncertach, jesteście częścią tej kultury!!! Hmm? Słuchajcie dobrych rapów z których bije serce i zajawka, a nie chęć zarobku i wypromowania się. Są rzeczy ważne i ważniejsze, nie oceniajcie ksyw, tylko nawijkę! Pozdrawiam, Koral Hjt.

Zapisz się do wydarzenia na Facebook’u!

  • ODC. 1 „DROGA DO FINAŁU”: MSD – kliknij!
  • ODC. 2 „DROGA DO FINAŁU”: ZET – kliknij! 
  • ODC. 3 „DROGA DO FINAŁU”: KORAL HJT – kliknij!
  • ODC. 4 „DROGA DO FINAŁU”: ŁYSY – kliknij!
  • ODC. 5 „DROGA DO FINAŁU”: DIABEŁ FBS – kliknij!
  • ODC. 6 „DROGA DO FINAŁU”: KRET FBS – kliknij!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ