Klim konkursie RWP2017: „Nowe możliwości, tematy, chęć rywalizacji

FINAŁ LIVE #RWP2017 | 02.03.2018, WARSZAWA – koncerty: TOP20, Polska Wersja, TPS ZDR, Dudek P56, Rest Dixon37, Ero JWP, Nizioł – zamów bilet!

Wiele miesięcy ciężkiej pracy Organizatorów i Uczestników powoli zmierza do ostatniego etapu, jakim jest finał konkursu RWP2017. Odbędzie się on na żywo w warszawskim klubie Remont. Z 700 Uczestników zostało 20, którzy powalczą o możliwość współpracy z Hinolem, reprezentantem Polskiej Wersji. Ekipa Rap W Polsce oraz Rap News postanowiła zorganizować krótką ‚metryczkę’ przedstawiającą każdego z nich.

Przed Wami Klim, który po Etapie1 i temacie „Rap w Polsce” dostał się do finału z takich grup, jak Rest Dixon37 (t: „Bez wyjścia”) i Jano Polska Wersja (t: „Nie widzę przeszkód”).

KTO TY JESTEŚ?
KLIM ZSP
 – siedzę w rapie od ponad 10 lat. Mam na koncie razem z moim składem 3 płyty. Dwa nielegale i jeden legalny projekt wydany własnym sumptem. Wydałem niedawno solowy album, zapraszam do sprawdzenia! Współpracuję z bardzo dobrymi producentami, raperami i wielu innymi osobami. Darzymy się wielkim szacunkiem.

SKĄD POCHODZISZ?
Klim: Sokółka/Białystok/Londyn.

CO U CIEBIE?
Klim: Jak zawsze gra gitara, pozdro dobrym ludziom.

DLACZEGO POSTANOWIŁEŚ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE RWP2017?
Klim: Chciałem spróbować sił i rozpromować trochę mój album pod tytułem „Epicentrum”, którego premiera miała miejsce pierwszego grudnia.

CO NAJBARDZIEJ PODOBAŁO CI SIĘ W KOLEJNYCH ETAPACH, A CO SPRAWIŁO NAJWIĘKSZY PROBLEM?
Kklim: Nowe możliwości, tematy, chęć rywalizacji. Do wszystkiego podchodziłem na luzie, więc nic nie sprawiło mi większego problemu.

FINAŁ LIVE: FINAŁ KONKURSU ODBĘDZIE SIĘ NA ŻYWO 2. MARCA W WARSZAWSKIM KLUBIE REMONT. TRWA SPRZEDAŻ BILETÓW – JAK ZACHĘCISZ WSZYSTKICH NIEZDECYDOWANYCH, ABY STAWILI SIĘ TEGO DNIA W STOLICY?
Klim: Spróbuję ogarnąć jakiś konkurs, w którym będą do wygrania wejściówki plus moje płyty.

BEZ TEMATU: OSTATNIE KILKA SŁÓW OD CIEBIE DLA SŁUCHACZY…
Klim: Pamiętajcie, wiara w samego siebie może zdziałać cuda, nie słuchajcie głupiego pierdolenia zazdrosnych ludzi, nigdy nie można się poddawać, a w końcu nasze plany/marzenia się spełnią. Pozdrawiam KLIM!

Zapisz się do wydarzenia na Facebook’u!

  • ODC. 1 „DROGA DO FINAŁU”: MSD – kliknij!
  • ODC. 2 „DROGA DO FINAŁU”: ZET – kliknij! 
  • ODC. 3 „DROGA DO FINAŁU”: KORAL HJT – kliknij!
  • ODC. 4 „DROGA DO FINAŁU”: ŁYSY – kliknij!
  • ODC. 5 „DROGA DO FINAŁU”: DIABEŁ FBS – kliknij!
  • ODC. 6 „DROGA DO FINAŁU”: KRET FBS – kliknij!
  • ODC. 7 „DROGA DO FINAŁU”: KLIM ZSP – kliknij!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ