Izzer zaprasza na finałowy koncert RWP2017, który odbędzie się w klubie Remont: “będzie sporo młodych kotów, które mogą trochę namieszać na polskiej scenie

FINAŁ LIVE #RWP2017 | 02.03.2018, WARSZAWA – koncerty: TOP20, Polska Wersja, TPS ZDR, Dudek P56, Rest Dixon37, Ero JWP, Nizioł – zamów bilet!

Wiele miesięcy ciężkiej pracy Organizatorów i Uczestników powoli zmierza do ostatniego etapu, jakim jest finał konkursu RWP2017. Odbędzie się on na żywo w warszawskim klubie Remont. Z 700 Uczestników zostało 20, którzy powalczą o możliwość współpracy z Hinolem, reprezentantem Polskiej Wersji. Ekipa Rap W Polsce oraz Rap News postanowiła zorganizować krótką ‘metryczkę’ przedstawiającą każdego z nich.

Przed Wami Izzer / Beater, który po Etapie1 i temacie “Rap w Polsce” dostał się do finału z takich grup, jak Nizioł Szajka / Syndykat (t: “Nic do stracenia”) i Ero JWP (t: “Nic nie przyjdzie samo”).

KTO TY JESTEŚ?
Izzer
, najtrudniejsze jak i zarazem najprostsze pytanie. Jestem zwykłym chłopakiem, który poczuł miłość do rymów po raz drugi w życiu w momencie, gdy przemknęły mi przez życiorys “Pijane/Przypalone jak i trzeźwe fristajle” gdzieś w plenerze czy na domówkach :). Styczność z muzyką (tworzeniem jej) mam od mniej więcej roku, kiedy to mój kolega Piotrek P zaciągnął mnie na siłę do Studia Tempo ulokowanego na Podzamczu w Wałbrzychu, za co mu serdecznie dziękuję. Zacząłem traktować swoją pasje coraz to poważniej, w międzyczasie producent (Amok) stał się moim bardzo dobrym koleżką, mimo różnicy wieku super się dogadujemy i mamy zamiar robić nowe, klimatyczne rzeczy. Sam do końca jeszcze nie wiem kim dokładnie jestem, widzę siebie jako zbiorowisko wielu przypadkowych czynników, jak i cech (dobrych i złych), które kształtują moją osobowość. Moja twórczość bardzo pomaga zrozumieć mi kim jestem, co czuję, co jest dla mnie ważne, co akurat siedzi mi w głowie, to co leży mi na sercu oraz co najważniejsze – wyrazić samego siebie. Lubię ludzi prawdziwych, ciekawych- przeciętność i pusta osobowość strasznie mnie odrzucają. W życiu mam pewne cele- zapewnić sobie oraz moim bliskim szczęście, rozwijać się oraz być otwartym na wszystko, co jeszcze przyjdzie mi poznać.

Mam swój kanał na YouTube, na który wrzucam swoje rzeczy: KONTRA2. Zapraszam zainteresowanych do przesłuchania tego, co tam sobie skrobie :). To chyba tyle w kwestii tego kim jestem, przynajmniej na chwile obecną.

SKĄD POCHODZISZ?
Izzer: Pochodzę z miasta siódemki i czwórki, pozdrawiam serdecznie byków z Wałbrzycha :).

CO U CIEBIE?
Izzer: U mnie tak, jak u każdego, czasami lepiej, czasami gorzej, ale robię wszystko, żeby było jak najlepiej, bo w końcu o to chodzi w życiu, żeby było nam po prostu dobrze :).

DLACZEGO POSTANOWIŁEŚ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE RWP2017?
Izzer: Kiedyś na domówce nawijaliśmy sobie pod bity z YT, nagle jeden koleżka powiedział, że słyszał o ciekawym konkursie dla początkujących artystów oraz dodał, że powinienem spróbować swoich sił, bo mam potencjał. Zapamiętałem frazę, którą mi powiedział… “Rap w Polsce”. “Rap w Polsce, spoko – obadam to i może spróbuję“- pomyślałem. Spróbowałem swoich sił, udało mi się przejść pierwszy etap, drugi, trzeci i w końcu dostać się do finału :). Wziąłem udział w konkursie po to, by udowodnić sobie oraz osobom, które od początku we mnie wierzyły, że nie ma sensu słuchać gadania tłumu w stylu: “Nie uda ci się“, “Po co to robisz“, “Zajmij się czymś pożytecznym” – tylko trzeba wziąć sprawę na poważnie, ruszyć dupę i iść po to, co należy się nam za ciężką pracę oraz włożone serce. Nigdy nie można przejmować się tym, że nie jesteśmy zbyt dobrzy w tym, czego wymagają od nas inni, tylko odnaleźć własną zajawę/drogę i zostać jej geniuszem :).

CO NAJBARDZIEJ PODOBAŁO CI SIĘ W KOLEJNYCH ETAPACH, A CO SPRAWIŁO NAJWIĘKSZY PROBLEM?
Izzer: Najbardziej podobało mi się to, że wpływ na to, jak potoczą się nasze losy w RWP2017 (prócz publiczności w pierwszym etapie oraz portalu Rap-News.eu i RapWPolsce) miały osoby, które tworzą polską scenę. W moim wypadku był to, np. Nizioł (drugi etap) oraz Ero JWP (półfinał), których to serdecznie pozdrawiam. Nie raz odpalałem ich nuty na słuchawkach, respektuję ich muzykę, styl, przekaz oraz aurę prawdziwości, która od nich bije :). Osobiście nie miałem żadnego problemu, bo jeżeli chodzi o bity czy tematykę, to staram się być uniwersalny, ale wiadomo, że każdy lepiej się czuje w swoim osobistym klimacie i tematyce. Problematyczne mogło być to, że każdy z jurorów miał swój specyficzny klimat i styl, ale postawiłem wszystko na jedną kartę i stwierdziłem, że nie będę się tym specjalnie sugerował – wyrażałem aktualnego siebie poprzez kolejne numery, co doprowadziło mnie do finałowej dwudziestki.

FINAŁ LIVE: FINAŁ KONKURSU ODBĘDZIE SIĘ NA ŻYWO 2. MARCA W WARSZAWSKIM KLUBIE REMONT. TRWA SPRZEDAŻ BILETÓW – JAK ZACHĘCISZ WSZYSTKICH NIEZDECYDOWANYCH, ABY STAWILI SIĘ TEGO DNIA W STOLICY?
Izzer: To, że młodzi duchem kreują zmiany na świecie jest dla mnie tautologią. 2. marca w Warszawie będzie sporo młodych kotów, które mogą trochę namieszać na polskiej scenie (czas pokaże). Jeżeli ktoś kocha rap i chce być jego częścią, to powinien uczestniczyć w zapisywaniu przez historię nowych kart i wpaść na koncercik, by zobaczyć, kto będzie za jakiś czas miał swój kawałek polskiej sceny.

BEZ TEMATU: OSTATNIE KILKA SŁÓW OD CIEBIE DLA SŁUCHACZY…
Izzer: Co bym chciał powiedzieć… Walczcie o marzenia, nie dajcie sobie wmówić, że się nie da albo nie warto, uczcie się, rozwijajcie się i ciężko pracujcie, by osiągnąć swoje cele, bo ciężka praca zawsze będzie ważniejsza od talentu. Bądźcie sobą i nie przejmujcie się pustym pierdoleniem ludzi czy niekonstruktywną krytyką – szara masa zawsze gadała i będzie gadać. To ile możemy zdobyć zależy tylko i wyłącznie od nas samych i tego, ile z siebie damy. Przyjmujcie wygraną z pokorą, a z przegranej wyciągajcie wnioski, by być coraz to lepszymi. Pozdrawiam wszystkich, młody kot Izzer z Wałbrzycha. Trzymajcie się kochani i mam nadzieję, że tak długo, jak nas wszystkich łączy muzyka, to nic nas nie podzieli, 5!

Zapisz się do wydarzenia na Facebook’u!

 • ODC. 1 “DROGA DO FINAŁU”: MSD – kliknij!
 • ODC. 2 “DROGA DO FINAŁU”: ZET – kliknij! 
 • ODC. 3 “DROGA DO FINAŁU”: KORAL HJT – kliknij!
 • ODC. 4 “DROGA DO FINAŁU”: ŁYSY – kliknij!
 • ODC. 5 “DROGA DO FINAŁU”: DIABEŁ FBS – kliknij!
 • ODC. 6 “DROGA DO FINAŁU”: KRET FBS – kliknij!
 • ODC. 7 “DROGA DO FINAŁU”: BOKSER DDCREW – kliknij!
 • ODC. 8 “DROGA DO FINAŁU”: PROSTY – kliknij!
 • ODC. 9 “DROGA DO FINAŁU”: KLIM ZSP – kliknij!
 • ODC. 10 “DROGA DO FINAŁU”: NORRO – kliknij!
 • ODC. 11 “DROGA DO FINAŁU”: ALIEN BSC – kliknij!
 • ODC. 12 “DROGA DO FINAŁU”: KUCHARZ B13 – kliknij!
 • ODC. 13 “DROGA DO FINAŁU”: ŚLIWA – kliknij!
 • ODC. 14 “DROGA DO FINAŁU”: TOMSON OKR KLIKA – kliknij!
 • ODC. 15 “DROGA DO FINAŁU”: HOST ANATHEMIA – kliknij!
 • ODC. 16 “DROGA DO FINAŁU”: JELON – kliknij!
 • ODC. 17 “DROGA DO FINAŁU”: NCT – kliknij!
Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ