Alien BSC o finale live, który odbędzie się w Warszawie: „wbijajcie bo będzie grubo i Hip-Hop będzie oporowy

FINAŁ LIVE #RWP2017 | 02.03.2018, WARSZAWA – koncerty: TOP20, Polska Wersja, TPS ZDR, Dudek P56, Rest Dixon37, Ero JWP, Nizioł – zamów bilet!

Wiele miesięcy ciężkiej pracy Organizatorów i Uczestników powoli zmierza do ostatniego etapu, jakim jest finał konkursu RWP2017. Odbędzie się on na żywo w warszawskim klubie Remont. Z 700 Uczestników zostało 20, którzy powalczą o możliwość współpracy z Hinolem, reprezentantem Polskiej Wersji. Ekipa Rap W Polsce oraz Rap News postanowiła zorganizować krótką ‚metryczkę’ przedstawiającą każdego z nich.

Przed Wami Alien BSC, który po Etapie1 i temacie „Rap w Polsce” dostał się do finału z takich grup, jak Nizioł Szajka / Syndykat (t: „Nic do stracenia”) i Ero JWP (t: „Nic nie przyjdzie samo”).

KTO TY JESTEŚ?
Alien BSC
. Od 12 lat działam aktywnie na B-Boyowej scenie reprezentując ekipę BielSkill Crew. Pierwsze nagrywki zacząłem w 2013, gdzie tak naprawdę na poważnie zająłem się tym od półtora roku współpracując ze studiem 3/4.

SKĄD POCHODZISZ?
Alien: Bielsko-Biała reprezent.

CO U CIEBIE?
Alien: Na co dzień tańczę breka, przekazuję wiedzę dzieciakom na zajęciach, a po nocach robię rapsy. Na chwilę obecną zakończyłem solowy projekt z producentem Michosem oraz DJ Kaz’em i zabieram się za wspólny projekt z moim ziomalem Bubasem.

DLACZEGO POSTANOWIŁEŚ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE RWP2017?
Alien: Z czystej zajawy i sprawdzenia swoich umiejętności.

CO NAJBARDZIEJ PODOBAŁO CI SIĘ W KOLEJNYCH ETAPACH, A CO SPRAWIŁO NAJWIĘKSZY PROBLEM?
Alien: Nutka rywalizacji i opcja sprawdzenia naszej twórczości przez grono jury. Co było problemem? Zryła mi banię jedna opcja… W 2 etapie podszedłem do tematu wcielając się w rolę gościa, który ma wahania poprzez myśli samobójcze… W dzień nagrywek popełnił samobójstwo mój kuzyn, a w miejscu, w którym kręciliśmy One-Shota, 50 lat temu powiesił się jakiś gość… Także ten…

FINAŁ LIVE: FINAŁ KONKURSU ODBĘDZIE SIĘ NA ŻYWO 2. MARCA W WARSZAWSKIM KLUBIE REMONT. TRWA SPRZEDAŻ BILETÓW – JAK ZACHĘCISZ WSZYSTKICH NIEZDECYDOWANYCH, ABY STAWILI SIĘ TEGO DNIA W STOLICY?
Alien: Hmm… wbijajcie, bo będzie grubo i Hip-Hop będzie oporowy.

BEZ TEMATU: OSTATNIE KILKA SŁÓW OD CIEBIE DLA SŁUCHACZY…
Alien: Co więcej dodać… Jaram się na maxa, że dostałem szansę na finał. Szacuneczek dla organizatorów za inicjatywę, bo wszystko jest naprawdę na dużym propsie. Widzimy się na miejscu, pozdro.

Zapisz się do wydarzenia na Facebook’u!

  • ODC. 1 „DROGA DO FINAŁU”: MSD – kliknij!
  • ODC. 2 „DROGA DO FINAŁU”: ZET – kliknij! 
  • ODC. 3 „DROGA DO FINAŁU”: KORAL HJT – kliknij!
  • ODC. 4 „DROGA DO FINAŁU”: ŁYSY – kliknij!
  • ODC. 5 „DROGA DO FINAŁU”: DIABEŁ FBS – kliknij!
  • ODC. 6 „DROGA DO FINAŁU”: KRET FBS – kliknij!
  • ODC. 7 „DROGA DO FINAŁU”: KLIM ZSP – kliknij!
  • ODC. 8 „DROGA DO FINAŁU”: NORRO – kliknij!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ