nikomu nie przyjdzie na myśl, że jestem śmieszny muzycznie” – mówi Popek

Popek jest znany ze swojej różnorodności muzycznej. Artur Rawicz chwali go, twierdząc nawet, że jest kompletnym artystą… bluesowym. Co ciekawe, nagrał on już taką płytę z jednym z zespołów mieszkając wówczas w Anglii, jednak nie była wrzucona do publicznego odsłuchu: “to już jest zrobione, tylko nie wydane było. Nagrałem właśnie taką płytę – blues od serca“.

Tam mieliśmy sesje jamowe. Też jest to na Youtube, ale gdzieś tam pominięte. Wrzuciłem tam dwa kawałki singlowe, ale nie wydałem tego, bo Gang Albanii rozwalił wszystko i taki ze mnie bluesman” – dodał.

To nie koniec… Popek niebawem wyda swoją płytę punkową: “wychodzi ona za niedługo. Polski punk rock. Nagrałem ją z kolesiem, który się wywodzi z punka. On to zrobił od strony muzycznej, ja napisałem teksty i poleciałem jak punkrockowiec. Polski punk rock wróci do łask, tak samo jak blues, jak wyjdzie ta płyta. Może nie sprzeda się jak Gang Albanii, ale to będzie muzyka ambitna, gdzie nikomu nie przyjdzie na myśl, że jestem śmieszny muzycznie” – tłumaczy Popek.

Popek wraz z Matheo i Sobotą są aktualnie w trakcie promocji swojego najnowszego albumu “Trzech Króli” – więcej info: tutaj!!!

POPEK PROMUJE FILM „POPEK-ZA ŻYCIA” NOWYM KLIPEM. ROCKOWA WERSJA HITU „WODOSPADY”

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ