Popek komentuje swój sukces muzyczny…

Wielu artystów dochodzi do rozpoznawalności latami, ciężką pracą, poświęceniem, często kosztem swojego prywatnego życia. Osoby, które niedawno poznały twórczość Popka myślą podobnie, iż sukces spadł mu jak przysłowiowa “gwiazdka z nieba”. Jednak się mylą: “nie pojawiłem się znikąd. Jestem już na rynku 17 lat. Tylko, że ewoluowałem. Wywodzę się z rapu, ale rap nie jest pępkiem świata, jest dużo innych gatunków. Kiedy sobie to uświadomiłem, zaczęły zmieniać się tylko tempa muzyczne, gatunki i to był klucz do sukcesu” – mówi Popek w rozmowie z Piotrem Borwinem.

Warto zaznaczyć, że Popek i jego Gang Albanii są jedynymi artystami wywodzącymi się ze środowiska Hip-Hop’owego, którym zostało przyznane wyróżnienie w postaci diamentowej płyty. Otrzymał je za album “Królowie życia”. O tym fakcie Związek Producentów Audio Video poinformował w dniu 1 marca 2017 roku.

Samozwańczy Król Albanii jest w trakcie tworzenia kilku projektów, z czego na pewno pojawią się albumy o klimacie punk rockowym i bluesowym: “Polski punk rock wróci do łask, tak samo jak blues, jak wyjdzie ta płyta. Może nie sprzeda się jak Gang Albanii, ale to będzie muzyka ambitna, gdzie nikomu nie przyjdzie na myśl, że jestem śmieszny muzycznie” – zapowiadał niedawno – info!

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ