64574745

Remix kultowego „Habitatu” z ostatniej płyty Pokahontaz – pokrytego złotem „Reversalu” – zaprezentowano wczoraj (16.08.2016) na MaxFloRecTV.

Zwiastuje on nowe wydawnictwo, którego premiera już za kilka miesięcy

Autorem remixu utworu jest Christofer Luca. Singiel w nowej wersji zapowiada krążek, który ukaże się niebawem i dostępny będzie pod adresem www.maxflosklep.plNa trackliście znajdą się premierowe remixy największych bangerów składu. Wydawnictwo dostępne będzie wyłącznie w okolicznościowym zestawie.

Oryginalna wersja najbardziej klasycznego numeru z „Reversalu” ma na liczniku już ponad trzy miliony wyświetleń. Klip zrealizował Adam Gawenda z AG Studio, który jest też odpowiedzialny za alternatywną wersję obrazu, towarzyszącą remixowi. Ostatni krążek promowały też single: „Przestań” (Zetena remix ft. Bob One), „W ruch”, „Przeciwwaga”, „Desperado2” (ft. Buka, Kleszcz), „Życie jest piękne” oraz „Serum” (ft. Wuzet).

 

Poprzednie, złote krążki Pokahontaz („Rekontakt”, „Reversal”), jak i inne albumy znajdziecie w MaxFloSklepie, gdzie niedługo zamówicie też premierowe wydawnictwo Rahima, Fokusa i DJ-a Bambusa.

Aby nie pominąć żadnej nowości spod szyldu MaxFlo subskrybujcie kanał MaxFloRecTV na YT (klikając TUTAJ!)
Opracowała: Anna Grabowska

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ