Tajemniczy Kuba Knap…

Ostatnio zadziwił on fanów polskiej sceny hip-hopowej zmieniając wytwórnię z Alko na HempRec. Następnie wszystko nabrało jakby szybszego tempa: parę dni później stwierdził, że Rozpoczyna Karierę, po czym ogłosił się Prezydentem Funku w Polsce.

Poinformował także, że przygotowuje dla fanów “kawał soczystego rapu. Aż skwierczy!”. Na fanpage’u artysty ostatnio często widujemy #najlepszewyjscie. Czyżby była to najbardziej oczekiwana płyta Kuby w jego karierze?

Jest o niej głośno na długo przed premierą, a fani plotkują, że to chyba najlepiej promowany materiał od czasów debiutu. Czy to w ogóle płyta? Czekamy na więcej informacji na ten temat. Robi się bardzo ciekawie.

O tym, że Kuba jest The One and Only na polskiej scenie już wiemy, ponieważ znamy jego niepowtarzalny styl i płyty. Tym razem artysta prezentuje KOLEJNE krótkie video, w którym uwypukla liczbę 13. Do tego filmik zatytułowany jest “No i jak Ci się wydaje? – 13“.

POPRZEDNI TAJEMNICZY FILMIK: “NO I JAK CI SIĘ WYDAJE? – 20” – OBEJRZYCIE: TUTAJ!

Od Kuby możemy spodziewać się wielu nieszablonowych rzeczy, także jeśli chodzi o promocję jego albumu, o którym zrobiło się głośno za sprawą nagłych zwrotów akcji w karierze rapera, ale trudno nam przewidywać o co chodzi tym razem. To jakaś zagadka? Mamy dużo znaków zapytania, dlatego czekamy na rozwój sytuacji!

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/knapiwoczlowieniu/videos/1472838386119364/” width=”500″ height=”400″ onlyvideo=”1″]

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ