fot. Artur Grzanka

Będzie dużo o doświadczeniu i o tym, jakie jest życie” – mówi Pih

W jednym z najnowszych odcinków programu “Nie o to pytałem”, który znajdziecie na kanale Youtube: nie o to pytalem, prowadzonego przez Bartosza Boruciaka, gościem był Pih. Raper ujawnił, że pracuje nad ósmą studyjną solową płytą, która będzie zatytułowana – “CIĘŻKIE JEST ŻYCIE GRZESZNIKA”: “płyta na pewno będzie w tym roku” – zapowiada.

“Trochę musiałem przemyśleć kilka spraw. Moje życie trochę pagórków zaliczyło i po prostu też do końca nie wiedziałem, co o niektórych sprawach myśleć. Ostatnie dwa lata to naprawdę był czas refleksji. Dobrze, że niczego nie nagrywałem, nie byłem raczej na siłach. Pisałem sobie teksty do szuflady. Teraz jest czas, żeby to zwerbalizować, wejść do studia. Szykuję materiał i na pewno będę z tego zadowolony” – dodaje.

Czego będzie można spodziewać się na albumie “Ciężkie jest życie grzesznika”?: “Pokombinuję trochę z brzmieniem. Nie zamykam się na nowe trendy, ale tu tylko mówię o brzmieniu. Liryka jest jest liryką – tutaj w ogóle się nie zmienię. Płyta będzie ‘pod prąd’ – będzie mówiła o mnie, o moim pokoleniu, o tym, co się dzieje, komentowała rzeczywistość. Nie będzie to płyta łatwa, lekka…” – opisuje Pih.

Ostatnio Pih współpracował z Kaczorem, z którym na początku października 2017 roku wydali album – EP’kę, pt. “Zła krew”.

Jeden z klipów promujących wspomniany projekt:

TELEDYSK: Kaczor x Pih – “Zapytam Ciebie” (ft. donGURALesko, Ero JWP) | #ZłaKrewEP

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ