fot. @ciociaewaaa_foto

W maju miała miejsce premiera kolejnego solowego projektu Piha. Białostocki raper po niespełna 5-letniej przerwie wrócił z płytą „Non Seriam. Tom I”, która została wydana nakładem jego wytwórni.

Pierwsza część tego muzycznego projektu składa się z 14 utworów (dodatkowe 4 w preorderowej wersji). Do trzech z nich dograli się tacy goście, jak: Peja, Kuba Knap i Siloe. Czy jeszcze w 2019 roku będziemy świadkami premiery kolejnego elementu układanki spod szyldu „Non Serviam”? – W tym roku ukaże się druga część. Mam zamiar wypuścić ją w grudniu. Jeszcze cały czas dobieram bity. Jeżeli uda mi się zebrać instrumentale, to na pewno druga część ujrzy światło dzienne. – zapowiedział Pih w rozmowie z Numerem Raz w rozmowie z radiową Czwórką.

Co ciekawe, jeszcze szybciej ukaże się inna niespodzianka od doświadczonego rapera. Jaka? – We wrześniu wrzucam maxi-singiel do cyklu „Non Serviam”. Tych utworów ani nie było na jedynce, ani nie będzie na dwójce. Chcę zrobić taką rzecz, której nikt wcześniej nie zrobił. Po prostu „Non Serviam” będzie pewnym cyklem: dwa długogrające albumy + seria maxi-singli, a także będzie dorzucona EP’ka. To wszystko będzie tworzyło pewną całość. – ujawnił raper.

Pełny internetowy odsłuch „Non Serviam. Tom I” znajdziecie na rapnews.pl, natomiast pełna rozmowa z Numerem Raz – poniżej: