Pezet o lokowaniu produktów: “Mnie w ogóle to nie obchodzi, że ktokolwiek ma z tym jakikolwiek kłopot

W kwietniu br. pisaliśmy o tym, iż Pezet i Małolat byli zamieszani w kampanię reklamową marki napojów Sprite: “Born to RFRSH”. Utwór “Pragnienie” znalazł się na reedycji albumu “Dziś w moim mieście”, którego premiera odbyła się 7. lipca (sprawdź!).

Już przy okazji singla “Nie zobaczysz łez”, który promuje solową płytę Pezeta, pojawiło się lokowanie produktów. Niektóre osoby w środowisku hip-hop’owym, przede wszystkim słuchacze, podchodzą negatywnie do tego typu akcji. W jednej z najnowszych rozmów, dla serwisu interia.pl, warszawski raper skomentował to wszystko w bardzo żywiołowy sposób:

  • Mnie w ogóle to nie obchodzi, że ktokolwiek ma z tym jakikolwiek kłopot. To są normalne rzeczy, powiem więcej – to robią dosłownie wszyscy i to nie jest żadne novum. Ja mam jedną zasadę – współpracuję z markami, które lubię, których produktów używam, używałem lub użyłbym i wolę mieć lokowanie takiego produktu i w miarę fajny klip niż jakiś totalny badziew, bo mnie nie stać na to wideo. Poza tym to jest jakieś kuriozum w tym kraju, show-biznes to jakiś żart, wszyscy myślą, że ja mam miliony dolarów, bo wydaję płyty. Podobnie myślą o wielu osobach publicznych i być może te osoby zarabiają znacznie więcej niż średnia krajowa, ale ludzie, to jest jakiś żart, bo właśnie w show-biznesie się najczęściej zagląda ludziom do portfela. Czemu jeden z drugim nie odpierdoli się od “lokowania produktu” w moim czy czyimś klipie, tym bardziej, że to pieniądze na realizację wideo, a nie moje… i nie przyczepi się np. do jakiegoś prezesa banku? Przecież oni niekiedy mają pensje między 50 a 100 tys. miesięcznie

A Wy co sądzicie o lokowaniu produktów oraz udziałach raperów w kampaniach reklamowych przeróżnych marek? Zachęcamy do dyskusji.

 

Pezet i Małolat w reklamie Sprite: Born to RFRSH. Jest specjalny utwór…

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Ja naprawdę nie rozumiem tych ludzi, którzy nadal hejtuja lokowanie produktu. To powszechna praktyka, która pozwala na o wiele lepsza realizacje klipu czy innego projektu. Dlaczego nikt się nie przyczepi do piłkarzy, którzy reklamuja head`n`shoulders? DAMN.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ