Z Pezetem po prostu się nie dogadaliśmy” – wytłumaczył Eldo

Na drugiej solowej płycie Eldoki gościnnie miał pojawić się Pezet, jednak ostatecznie do tego nie doszło – z jakiego powodu?: “Miał się pojawić Pezet, ale też Jotuze. Pezet nie znalazł dla siebie kawałka na płycie, a Jotuze miał taki okres w życiu, że nic nie nagrywał. Nie pojawił się również na płycie Pezeta z Noonem i zamiast niego jest wkładka <<Juuuzek>>, którą Noon dał po złości. Z Pezetem po prostu się nie dogadaliśmy.

Tak samo mam z Łoną. Podchodziłem z nim do rozmowy o kawałku pewnie z 10 razy i do dziś nie nagraliśmy wspólnego kawałka. Z Mesem nagrałem po 10 latach znajomości. Pamiętam, że Mes przyniósł mi i Kretowi swoją demówkę, umówił się z nami na ulicy Marszałkowskiej. Stary, Jajonasza namawiałem 10 lat na kawałek, nie nagrał. Noon go namawiał przy okazji płyty z HV, nie dał się przekonać. Stary, <<Friko>> miało być z Jajonaszem. Taka jest historia tego kawałka. Pamiętam, że się wkurzyliśmy, kiedy dowiedzieliśmy się, że Jajonasza nie będzie. Uważałem, że Jajo był jednym z najlepszych polskich raperów w tamtych czasach” – wspomina Eldo w rozmowie z magazynem VAIB.

Na rap-news.eu znajdziecie oficjalny odsłuch najnowszego solowej płyty Eldo “PSI” (14 utworów, gdzie gościnnie pojawili się Pelson, Green, DJ Te, Flojd oraz DJ Kacz):

Eldo „Psi” – internetowy odsłuch albumu

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ