Reprezentanci Patokalipsy niezadowoloni z kroku Penxa, lecz… szanują jego decyzję

Krakowski raper, po doskonale przyjętych w podziemiu solowych albumach „Dissaster” i „Abstrackt”, nadciąga z pierwszy legalnym wydawnictwem. „Michał LP”, bo taki tytuł będzie nosił krążek Penxa, ukaże się na rynku w pierwszym kwartale 2018 roku nakładem Step Records. Pierwszy teledysk z tej płyty pojawi się w internecie 1 stycznia o godzinie 17.00.

Penx to raper, który kładzie nacisk na techniczne bragga bez ceregieli, pomysłowe punche i ciekawe gry słowne oparte na nawiązaniach i dwuznacznościach. To najdziwniejsza morda w polskim rapie i najbardziej zwariowany gość w mieście. Dlaczego tak jest? Przekonacie się już 1 stycznia za pośrednictwem kanału Step Records TV!

Poniżej również komentarz krakowskiego składu:

PENX W STEP RECORDS

NADCHODZĄCA PŁYTA „MICHAŁ LP” UKAŻE SIĘ W PIERWSZYM KWARTALE 2018 ROKU NAKŁADEM STEP RECORDS. PIERWSZY SINGIEL WJEŻDŻA JUŻ 1 STYCZNIA

DECYZJA O PODPISANIU KONTRAKTU ZE STEPEM JEST SAMODZIELNĄ DECYZJĄ MICHAŁA

NIE PROPSUJEMY TEJ DECYZJI NIE ZMIENIA TO FAKTU, ŻE PENX TO NASZA MORDA, BYLIŚMY I JESTEŚMY JEDNĄ EKIPĄ I ROZUMIEMY, ŻE PODJĄŁ JĄ, ŻEBY SIĘ ROZWIJAĆ I SPEŁNIĆ SWOJE MARZENIE

TO, JAK WY ODBIERZECIE TĘ DECYZJĘ, TO WASZA SPRAWA. MY NIE JESTEŚMY BIZNESMENAMI, TYLKO ZIOMALAMI, KTÓRZY SIĘ WSPIERAJĄ, POMIMO RÓŻNIC W ZDANIACH. CZEKAJCIE NA SINGIEL I SŁUCHAJCIE RAPU.PATO PATO!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here