Sukcesy moich kolegów cieszą mnie najbardziej” – mówi Tede

W październiku br. media obiegła informacja, jakoby Peja miał być kandydatem do popularnego programu stacji TVN – “Agent-Gwiazdy” |pisaliśmy o tym: tutaj!|. Niektórzy słuchacze wytykają poznańskiemu raperowi, że po dissie “Dureń z TVN” skierowanym w stronę Tedego, gdzie nawijał: “Jesteś z TVN kurwo zwykłym durniem, rozumiesz?“, chce podążyć podobną drogą.

Szef marki Wielkie Joł w rozmowie z Filipem Nowobilskim i cyklu “Duży w Maluchu” odniósł się do hucznych plotek zapowiadających udział Peji w “Agencie”: “Skoro wiadomość nie została zdementowana w żaden sposób, podpowiada mi to, że jednak coś w tej plotce jest. Co nie ukrywam, cieszy mnie bardzo. Sukcesy moich kolegów cieszą mnie najbardziej. Przecież to paranoja jest, jak on będzie w tym ‘Agencie’, bo będzie w TVN’ie. Będzie kurwą z TVN’u. Ja to zaszczytne stanowisko piastowałem przez ‘X’ lat i nagle role się odwróciły“.

Tede na swoim koncie ma wiele udziałów w przeróżnych programach, serialach czy filmach, jednakże przyznał, że odrzucił ich jeszcze więcej: “Wszystko polega na tym, że ja pomimo, że jestem komercyjna kurwą odrzuciłem tyle różnych propozycji. Może kiedyś kilka też przyjąłem, wiadomo, ale w ostatnim czasie (3,4 lata) miałem bardzo dużo propozycji na różne takie rzeczy i nie przyjmuję ich, po prostu” – wyjaśnia.

Czy Peja powinien wziąć udział w programie “Agent-Gwiazdy”? Zachęcamy do dyskusji.

Peja w 3. edycji „Agent-Gwiazdy”? Dostał propozycję i… „ponoć przyjął ją”

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ