Tede unika Peji?

Wciąż nie milkną echa udziału Peji w popularnym programie stacji TVN – “Agent Gwiazdy” i trzeba przyznać, że trzecia seria może zyskać jeszcze większą popularność. A to wszystko dzięki poznańskiemu raperowi…

Kiedy tylko Internet obiegły nieoficjalne informacje dotyczące włączenia Peji w skład trzeciej serii “Agenta”, Tede rozpoczął komentować zaistniałą sytuację: “sukcesy moich kolegów cieszą mnie najbardziej” |info!| – powiedział prześmiewczo w rozmowie z Filipem Nowobilskim. Warto przypomnieć, iż Peja nagrał kiedyś utwór skierowany w szefa wytwórni Wielkie Joł – “Dureń z TVN” (Tede zagrał rolę policjanta w sitcomie “Wszyscy kochają Romana”).

Plotki stały się faktem i teraz to Peja wziął udział w jednym z ‘projektów’ TVN’u. Już 21. lutego br. zobaczymy pierwszy premierowy odcinek show, gdzie jednym z uczestników będzie Poznaniak.

OFICJALNY ZWIASTUN: “AGENT GWIAZDY 3” – ZOBACZ!

Peja, zapytany przez dziennikarkę portalu jastrzabpost.pl – Karolinę Motylewską, o to, jak odniesie się do wulgarnych słów Tedego – odpowiedział: “Nie będę komentować kogoś, kto mnie w żaden sposób nie inspiruje i nie ma wpływu w żaden sposób na moje życie. Jego wypowiedzi nie przedstawiają dla mnie żadnej wartości. Nie szanuję jego twórczości i w wymiarze ludzkim też jest to wątpliwy egzemplarz na kolegę, partnera, przyjaciela, kogokolwiek, więc jeżeli miałbym się odnieść do tego co on mówi, to jest to po prostu bardzo znany hejter“.

Czy kiedykolwiek ich drogi skrzyżują się?: “Nasze drogi czasem się krzyżują, ale wtedy on nie ma już tyle do powiedzenia, co na co dzień w mediach społecznościowych i to na tyle” – zakończył wypowiedź.

fot. Sylwia Dąbrowa (Peja) / Agencja W. Impact (Tede)

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

9 KOMENTARZE

 1. Zawsze trzymałem stronę Ryśka i śmiałem się z Tedego, ale teraz po prostu Peja sam stał się durniem i to też z TVN-u. Cisnął po nim, że współpracuje z tą telewizją i co sam zrobił? No w tej sytuacji Tede i każdy ma jak największe prawo go obśmiewać, bo nie ma nic na swoją obronę. Teraz wszystkie słowa Rycha są po prostu słabe. :/

 2. Smutne Rysiu, że tyle lat żyłeś beefem, blokowałeś koncerty, lizałeś z podniety własne pachy a teraz zgrywasz neutralnego, mimo, że twoja mimika mówi co innego. Nie dość, że wyszedłeś na naczelnego hipokrytę polskiej sceny, co jak przystało na ulicznika to dość haniebne, to jeszcze nie potrafisz się ustosunkować do własnego samozaorania. To, że do programów tego typu burak taki jak ty nie pasuje nie trzeba chyba specjalnie wykładać na stół bo sam powinieneś to wiedzieć. No ale coż, powodzenia w Agencie. Brak dystansu pokazałeś począwszy od prucia się po Zielonej Górze, poprzez beef, blokowanie koncertów, jechanie po Tede i TVNie – w którym właśnie sam występujesz – i nie, nie minęło od tych zdarzeń 20 lat żebyś czuł się usprawiedliwiony. Żałosne. Za wkład, głównie ten stary w kulturę hh – doceniam ale nic więcej, jako człowieka oceniam na niemal zero, gdyby nie kilka zrządzeń losu to nikt by o tobie nie usłyszał, nie miałbyś rodziny i chlałbyś teraz z kumplami albo by ciebie nie było, spójrzmy prawdzie w oczy. Ty nawet nie jesteś przecież bystry, nawet mając 40stke na karku, smutne.

 3. Peja ty hipokryto z Kartoflanego miasta, w końcu pokazałeś prawdziwe oblicze, płyty się już tak nie sprzedają jak kiedyś to pędem do TVNu, mogłeś chuju iść do MMA a poszedłeś na łatwiznę do Agenta Haha

 4. Old scool pamiętam kaseta z nagraniem młodego pej. Nie lubię tedego wolę sokoła .

 5. Porównajcie sobie rolę tedego jako psa w jebany sitcomie A rolę.peji w agencie. Ono nie będą tam grali tylko walczyli o zwycięstwo. Trochę rozwagi gimby

 6. Tede kiedys nagrywal fajna muzyke teraz to zygi niecda sie tego sluchac jakby na sile cos ale to bardzo slabe jest .Peja kiedyś też był dobry a teraz robi z siebie błazna .Każdy dorasta Ale nie rób z siebie durnia.Chyba hajsu im brakuje .A kiedyś śpiewali ze nie lubią gwiazdeczek z tekewizj i Tvn’i.OBAJ LESZCZE BAROWI JAK DLA MNIE

 7. Hmm wy gorwa debile jedziedzie po pej młode gnoje a pewnie nie znacie klasyki Peja sam doszedl do wszystkiego sam bez pomocy żadnej nie znacie go osobiście a bierdolicie żal mi was wszystkich hyba pohodzodzie z pajacykowa! Pajace !!rysiek był i bd najlepszym raperem polski i robi naco on ma ochotę a nie wy leszcze !!

 8. Zawsze staram się trzymac dystans do wypowiedzi zarówno TEDE jak i PEJI.
  Niemniej każdy kto zarzuca TEDE hipokryzję teraz na własne oczy może zabaczy jak to po wielu latach hejtu pan Ryszard robi to czym kiedy pan Jacek przecierał szlaki.
  Tyle, że wtedy TEDE był “k… z TVNa” – kim jest teraz PEJA?

  Szanuję Rycha za przemianę jaka dokonał w swoim życiu, ale nie lubie jego muzyki (mam takie prawo i wole innych wykonawców – tak, w tym TEDEgo) ale jego działania staja się ostatnio czysta forma tego co kiedys robił TEDE.
  Skoro więc TEDE nie inspiruje PEJI to skad te decyzje? Czyżby liczył na (tu cyctat z TEDE): “Nie widzę przeciwwskazań żeby hajs się zgadzał” :)

  Pozdrowienia z WWA dla PZN – szczere i bez szydery – lubie PZN i czasem tam bywam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ